Wczytywanie strony...

STS kod bonusowy

Szukasz najlepszej oferty powitalnej u bukmachera w Polsce? No to nie szukaj dalej! Podaj kod promocyjny STS, a otrzymasz nie tylko standardowy bonus 100% do 500 zł, ale także freebet 25 zł!

Podaj kod MAXBONUS

Strona zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Co daje kod promocyjny STS?

Jeśli podasz specjalny kod promocyjny w STS, zapewnisz sobie bonus freebet 25 zł, którego nie znajdziesz w standardowej ofercie! Szukasz najlepszych ofert bukmacherskich? Więc właśnie znalazłeś! Wystarczy, że przejdziesz do bukmachera STS – kod promocyjny to MAXBONUS – i założysz konto.

STS kod promocyjny MAXBONUS

Czy w STS kod promocyjny to coś innego, niż kod promocji?

Nie ma znaczenia, jak masz w zwyczaju go nazywać: kod promocji, czy kod promocyjny, a może kod bonusowy albo kod partnerski – grunt, żeby brzmiał on MAXBONUS i został podany już na samym początku przygody z STS.

Skąd brać kod?

Od nas! Bo widzisz, aktualny kod promocyjny STS to MAXBONUS i nie znajdziesz go w sieci ot tak – to specjalna, limitowana oferta! Bierz więc kod – póki gorący! – skorzystaj z ekskluzywnej oferty!

Jak wykorzystać kod promocyjny STS?

Kiedy już skopiujesz od nas kod promocyjny STS, czyli MAXBONUS, kliknij w dowolny odnośnik do strony bukmachera (najbliższy jest ciut niżej) i przejdź do formularza rejestracyjnego. Tam znajdziesz miejsce na wpisanie kodu promocyjnego.

Pamiętaj, że kod promocyjny możesz wykorzystać tylko raz. Upewnij się więc, że wpisujesz go prawidłowo (najlepiej skopiuj go i potem wklej!) i pamiętaj: lepiej podać kod i ewentualnie zrezygnować z udziału w dodatkowym bonusie (chociaż nie wiemy, dlaczego byś miał), niż nie wpisać kodu i żałować!

STS kod promocyjny MAXBONUS

Odbierz od STS freebet 25 zł!

Rejestracja w STS

Rejestracja w STS przebiega tak szybko, jak to możliwe – pamiętaj, że jesteśmy w Polsce i u polskiego bukmachera, więc jeszcze zanim przystąpisz do gry, operator ma obowiązek przeprowadzić weryfikację Twojej tożsamości. Oznacza to, że musisz przygotować dla STS nie tylko kod promocyjny, ale także skan dowodu osobistego (obie strony) i swój numer PESEL. Dopiero, gdy bukmacher wszystko sprawdzi otrzymasz dostęp do swojego konta gracza.

Sam formularz rejestracyjny jest za to krótki i zmieścił się na jednej stronie – nie musisz więc co chwilę klikać “dalej” i zastanawiać się, ile to jeszcze potrwa. Pamiętaj, że to jedyny moment, w którym możesz wpisać kod promocyjny STS, czyli MAXBONUS! Miejsce, w którym musisz je podać jest wyróżnione żółtą obwolutą.

Czy kod promocyjny można wpisać później?

Nie, kod promocyjny STS przyjmowany jest tylko na etapie formularza rejestracyjnego. Nie wolno Ci się więc zagapić, jeśli chcesz otrzymać darmowy zakład na 25 zł!

Czy w STS kod promocyjny działa też mobilnie?

Jeśli jesteś przede wszystkim graczem mobilnym i to telefon lub tablet są Twoim dominującym sprzętem do obstawiania, to mamy dobrą wiadomość: możesz wykorzystać kod promocyjny w STS mobile! Zadziała on dokładnie tak samo, jak w przypadku rejestracji za pomocą komputera.

Czy kod promocyjny STS jest bezpieczny?

Jest wręcz bardzo bezpieczny – mamy go prosto od nich! Możesz więc bez obaw przejść na stronę STS i śmiało wykorzystać kod promocyjny MAXBONUS!

Pamiętaj, żeby pobierać kody promocyjne i przechodzić do bukmacherów tylko z zaufanych stron internetowych. Jeśli wyglądają dla Ciebie nieprofesjonalnie, mają mało treści, ale dużo reklam i linków, lepiej zrezygnuj i poszukaj oferty gdzie indziej.

Jak zdobyć w STS freebet 25 zł

Jeśli chcesz odebrać od STS freebet 25 zł, to trafiłeś w dobre miejsce. Oferta dostępna jest wyłącznie dla tych, którzy podadzą w formularzu rejestracyjnym kod MAXBONUS. Pierwszy krok więc znasz. Co dalej?

Postaw swój pierwszy zakład – dowolny poza Hitem Dnia i ofertą MaxiKombi. Teraz już tylko czekaj na wyniki. Jeśli wygrałeś, to brawo! Kasa jest Twoja. Jeśli przegrałeś – zaśmiej się w głos, bo przecież nic nie straciłeś!

Zasady bonusu

Bonus freebet podlega 3-krotnemu obrotowi. Masz na to mnóstwo czasu i nie musisz się spieszyć: 120 dni powinno wystarczyć, by postawić w sumie 75 zł prawda? Zakłady, które będą zaliczały się do obrotu to te z kursem 1.91 i nie ma znaczenia, czy będzie to pojedynczy zakład, czy akumulator.

STS bonus 100% do 500 zł

Bez względu na to, czy skorzystasz ze specjalnej oferty darmowego zakładu, czy nie (chociaż nie wiemy, dlaczego miałbyś nie wykorzystać okazji), w STS czeka na Ciebie jeszcze jeden bonus powitalny: bonus 100% do 500 zł. Aby go otrzymać musisz odhaczyć w formularzu rejestracyjnym opcję “Chcę otrzymać swój bonus powitalny!”.
STS bonus 100%
Zapytasz, co w nim wyjątkowego? Nawet jeśli nie, to i tak odpowiemy: ma rewelacyjne warunki obrotowe!

Zasady bonusu

Jak zawsze przy takim bonusie, najpierw musisz wpłacić pierwszy depozyt. Maksymalna kwota, jaka zostanie podwojona, to 500 zł – jeśli więc wpłacisz 600 zł lub więcej, to Twój bonus i tak wyniesie 500 zł. Nie ma za to minimalnej kwoty wpłaty, która kwalifikuje Cię do otrzymania bonusu – wystarczy już złotówka!

Obrót bonusu wynosi 3x w zakładach po kursie min. 1.91 w ciągu 120 dni. Świetna wiadomość jest taka, że i tym razem nie ma znaczenia, jakie zakłady o takim kursie będziesz obstawiać: pojedyncze, czy akumulowane. To znacznie ułatwia sprawę!

Zawsze sprawdzaj stawiane przez bukmachera zasady bonusu, aby nic Cię nie zaskoczyło. Zawsze mierz siły na zamiary! W STS nie masz się jednak czego obawiać, bo warunki bonusów freebet i 100% są bardzo łatwe do spełnienia!

STS – promocje dla graczy

W STS promocje to głównie okazyjne akcje dla uważnych graczy. Nigdy nie wiesz, co czeka na Ciebie w dziale “Bonusy”! Może to być mobilny freebet albo specjalna promocja na zakłady na sporty wirtualne. Warto często zaglądać do tej zakładki!
STS bonus poniedziałek

Polubisz poniedziałek

Oferta poniedziałkowa to specjalny ranking najbardziej aktywnych graczy tygodnia. Udział w zabawie bierzesz automatycznie – bukmacher sam wyróżnia graczy, którzy obstawiają zakłady za pieniądze z głównego konta. Nagradzanych jest (uwaga!) 1000 najaktywniejszych klientów STS. Bonus o określonej kwocie zostanie przesłany w formie vouchera, który możesz wykorzystać, a możesz zignorować – ale znów nie wiemy, dlaczego byś miał.

Kwoty nagród zależą od zajmowanego miejsca w cotygodniowym rankingu. W ten sposób można otrzymać 20 zł, 25 zł, 50 zł lub nawet 100 zł za darmo!

Miejsce w rankingu

Bonus od STS

1-10100 zł
11 - 10050 zł
101 - 20025 zł
201 - 100020 zł

Klub STS

Klub STS to system zrzeszania i zagradzania najbardziej aktywnych graczy – podobnie, jak w Polubisz poniedziałek. Tym razem jednak liczą się zbierane w Klubie STS punkty (za wygrane kupony wedle wzoru: liczba typów x kurs całkowity x stawka; za przegrane kupony wedle wzoru: liczba trafionych typów na kuponie x stawka x kurs ogólny x 0,1 za wygrane typy z kursem równym lub wyższym od 1.20). Ranking publikowany jest co miesiąc, a nagradzane są 3 pierwsze miejsca. Nagrody to odpowiednio:

 • 100 000 zł za 1. miejsce,
 • 20 000 zł za 2. miejsce,
 • 15 000 zł za 3. miejsce.

Liczą się kupony zawarte w punkcie naziemnym oraz w serwisie internetowym.

Do tego Klub STS nagradza także osoby zajmujące najwyższe miejsca w… lokalnych rankingach. Każdy punkt STS prowadzi klasyfikację swoich bywalców, którzy mogą wygrać od 100 zł do 5 zł za zajmowaną pozycję:

 • 100 zł za 1. miejsce,
 • 50 zł za 2. miejsce,
 • 30 zł za 3. miejsce,
 • 20 zł za 4. miejsce,
 • 10 zł za miejsca 5 – 10,
 • 5 zł za miejsca 11 – 15.

Warto więc odwiedzać punkty STS!

Kod promocyjny STS a inne bonusy

Kod promocyjny STS potrzebny jest tylko do odebrania oferty powitalnej, a konkretnie: 25 zł na darmowy zakład. Póki co żadna inna oferta nie wymaga od Ciebie podawania specjalnego kodu, by wziąć w niej udział.
STS zakłady bukmacherskie

STS zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie STS istnieją od 1997 roku i od tamtej pory utrzymują się na szczycie. To najbardziej znany bukmacher w Polsce, którego nazwą określa się często każdy punkt przyjmowania zakładów, bez względu na to, czy należy on do sieci STS, czy nie. To nie wszystko, bo STS aktywnie angażuje się we wspieranie rodzimego sportu – jest największym prywatnym podmiotem na rynku sponsoringu w kraju: jest oficjalnym partnerem reprezentacji Polski w piłce nożnej, wspiera wiele klubów i związków sportowych wielu dyscyplin.

Obstawiać możesz przez internet – na stronie lub w aplikacji mobilnej – lub w lokalu. Możesz więc wybierać, co jest dla Ciebie wygodniejsze i wcale nie musisz ograniczać się do jednej opcji! STS zawsze stoi dla Ciebie otworem!

Strona

Strona STS to potężny zestaw zakładów i opcji do obstawiania. Szeroka gama wydarzeń i oferowanych rynków powinny zadowolić każdego fana sportu i zakładów bukmacherskich. Są tu zresztą nie tylko wydarzenia sportowe: równie dobrze można się brać za typowanie Oscarów, Eurowizji, wyborów parlamentarnych, czy prezydenckich (polskich i nie tylko).

Głównymi działami na stronie są “Oferta”, “Live”, “Sporty wirtualne” oraz “Esport”. Najbogatszym w zakładki jest dział “Oferta”, gdzie znajdziesz zakłady bukmacherskie, płatności, aktualne bonusy, sprawdzisz wyniki, statystyki, ale też odwiedzisz Klub STS, wyszukasz dowolny punkt STS w Polsce, zajrzysz do działu pomocy i dowiesz się więcej na temat aplikacji mobilnej STS.

Dział “Live” to oczywiście obstawianie na żywo, o którym powiemy więcej za chwilę, ale spodziewaj się tam bardzo bogatej oferty zakładów!

Pewną nowością są “Sporty Wirtualne”, które przywędrowały do Polski stosunkowo niedawno; u zachodnich bukmacherów ta forma rozrywki istnieje już od dawna i ma swoich zagorzałych fanów, zaś u nas dopiero ich zdobywa. Sporty Wirtualne to animowane rozgrywki prowadzone w przyspieszonym systemie – każdy mecz trwa około 3 minut i zawiera same konkretne akcje. Kto gra? Fikcyjne drużyny i zawodnicy, ale swoje typy na nich należy opierać na udostępnionych statystykach.

Dział “Esport” nie jest już niczym niezwykłym – Polacy zakochali się w e-sportach i bardzo chętnie śledzą wirtualne areny, na których (w odróżnieniu od sportów wirtualnych) swoje umiejętności prezentują prawdziwi gracze.

STS Live

Zatrzymajmy się jednak na nieco dłużej przy STS Live, które oferuje coś, co gracze wprost uwielbiają: zakłady na żywo! Obstawiaj mecz w trakcie jego trwania: ostateczny wynik, handicapy, wyniki do przerwy, zdobywcę kolejnego gola/ punktu itd. itd.

Z zakładów live w STS szczególnie często korzystają użytkownicy mobilni – to wielka wygoda móc jednym machnięciem palca postawić zakład i oglądać dalej, gdziekolwiek jesteś: w salonie na kanapie, w pubie ze znajomymi, czy na trybunach stadionu. Kupony rozliczane są błyskawicznie, więc od razu wiesz, na czym stoisz!

Punkty STS

Punkty STS rozsiane są gęsto po całej Polsce i nietrudno na nie trafić podczas spaceru po mieście. W zakładce traktującej o lokalach bukmachera, możesz wyszukać najbliższy punkt Twojej obecnej lokalizacji (jeśli nie stosujesz różnego rodzaju blokad i ukrywania, strona sama namierzy Cię na mapie) albo podać np. nazwę miasta i wyszukać miejsc do odwiedzenia w celu złożenia kuponu. Przy okazji dowiesz się też, czy obstawisz tam sporty wirtualne, zapłacisz kartą, obejrzysz transmisje sportowe, czy nawet to, czy lokal jest klimatyzowany.

Transmisje na żywo

Dla wielu graczy jest to bardzo ważne i STS tego nie zaniedbał: transmisje na żywo. Możesz więc obejrzeć interesujący Cię mecz w punkcie, na stronie internetowej lub za pomocą aplikacji mobilnej, jeśli nie masz innej możliwości obejrzenia meczu! Bukmacher nie wymaga od Ciebie zupełnie niczego: nie musisz być stałym bywalcem, nie musisz mieć żadnych środków na koncie, ani postawić najpierw zakładu na mecz, by go obejrzeć. Wystarczy, że się zalogujesz lub po prostu wejdziesz do lokalu – i możesz oglądać!

Bukmacherzy często oferują więcej, niż zwykłe, tradycyjne zakłady bukmacherskie. Warto więc eksperymentować i próbować nowych rzeczy! W STS świetne są na przykład zakłady i transmisje na żywo!

STS mobile

STS mobile

Z STS mobile można korzystać na 2 sposoby: poprzez wersję przeglądarkową lub poprzez aplikację mobilną. Którą wybrać?

Kryterium numer 1: system operacyjny Twojego sprzętu. Aplikacja STS została przygotowana na iOS (czyli produkty firmy Apple, np. iPhone) oraz Android. Jeżeli Twój smartfon lub tablet działają na innych, pozostaje Ci tylko wersja przeglądarkowa.

Kryterium numer 2: jakie są Twoje potrzeby? Jeśli chcesz tylko sprawdzić na bieżąco wyniki, postawić kupon albo zobaczyć, jak został on rozliczony, to pewnie wystarczy Ci wersja przeglądarkowa. Ale z drugiej strony: aplikacja STS jest w 100% darmowa, więc absolutnie niczego nie ryzykujesz pobierając ją i instalując.

STS mobile pozwala na błyskawiczne obstawianie, wykonanie cash outu, szybkie płatności z PayU i STS Pay oraz ustawienie powiadomień o przebiegu meczów. Jest też przy okazji bardzo wygodne w obsłudze, dzięki czemu każdy szybko przyzwyczai się do poruszania po niewielkim ekranie i dotykowego wybierania zakładów.

Co można obstawiać w STS?

Łatwiej byłoby pewnie wymienić, czego nie można obstawiać w STS! Zakłady na wydarzenia sportowe i niesportowe to długa lista, którą nie sposób tutaj przytoczyć. Omówimy więc to, co jest zawsze najczęściej odwiedzane i najliczniej obstawiane w STS. Jeśli Twój ulubiony sport nie znajdzie się poniżej, to nie rezygnuj z gry u bukmachera – Twoja dyscyplina na pewno tam jest!
STS piłka nożna

Piłka nożna

Piłka nożna to dyscyplina, którą uprawiają nawet dzieci w wioskach na Sawannie – nic więc dziwnego, że u każdego bukmachera jest to najbogatsza kategoria. W STS nie jest inaczej: obstawisz polskie ligi, niemieckie, angielskie, hiszpańskie, włoskie, francuskie, belgijskie, szwedzkie, meksykańskie, argentyńskie, tureckie… Możesz się też spodziewać ogromnej ilości rynków do obstawiania – w końcu bukmacher dba i lubi rozpieszczać fanów piłki nożnej!

Tenis

Nie ważne gdzie – ważne, ze grają! Taką właśnie zdaje się mieć filozofię STS; tenis jest kolejna bardzo popularną u niego dyscypliną, która przyciąga mnóstwo użytkowników do serwisu online i punktów. Chcesz obstawiać mecze ATP, WTA, ITF, Puchar Federacji, Puchar Davisa…? Kierunek: STS!

Siatkówka

My, Polacy, lubimy siatkówkę i to bez względu na to, jak akurat radzą sobie nasze reprezentacje. Podobnie, jak w przypadku piłki nożnej, nie ma to takiego znaczenia. Kochamy oglądać mecze, kochamy grać w siatkówkę i oczywiście obstawiać ją. W STS możesz postawić na mecz polskiej PlusLigi, a także rozgrywki toczące się w innych krajach i obowiązkowo: mecze międzynarodowe.

Jak obstawiać w STS?

Jak najlepiej obstawiać w STS? W punkcie, przez stronę internetową, czy może mobilnie? Wszystko zależy od Ciebie i Twojego stylu gry, a także… zycia. Tak jest, nie ma co próbować gimnastykować się i na siłę cokolwiek zmieniać. Jeżeli masz po drodze i lubisz zagaić do kogoś o zakładach, punkt STS będzie wręcz idealny – zawsze masz tam z kim pogadać, być może nawiążesz nawet nowe znajomości z innymi typerami, którzy podzielą się z Tobą wskazówkami co do obstawiania (albo odwrotnie!). Dla osób aktywnych, będących w ciągłym biegu, poza domem, w podróży albo na lokalnych stadionach, najwygodniejszym rozwiązaniem jest z pewnością STS mobile – przeglądarkowy lub w aplikacji. Natomiast gracze – domatorzy albo spędzający mnóstwo czasu przed komputerem, na pewno najchętniej będą korzystać z serwisu internetowego STS.

Pamiętaj jednak, o czym mówiliśmy wcześniej: wcale nie musisz się ograniczać do jednego sposobu korzystania z usług tego bukmachera!

Obstawiaj w STS!

STS – płatności

Dział płatności STS znajdziesz na stronie głównej – dzięki temu od razu wiesz, jakie masz opcje, a jest ich całkiem sporo! Co najważniejsze żadna z metod wpłat nie obarcza Cię żadna marżą i jest bardzo szybka!

Metoda wpłaty

Prowizja

Limit

Czas

Karta kredytowa (Visa, MasterCard)0%min. 1 złnatychmiast
T-pay0%braknatychmiast
PayU dotPay0%min. 1 złnatychmiast
e-portfel (Skrill, Neteller)0%min. 10 złnatychmiast
Punkt STS0%braknatychmiast

Zauważ, że jeśli chcesz korzystać z usług e-portfeli Skrill lub Neteller, to minimalna wpłata wynosi 10 zł. To bardzo niewiele, ale dobrze jest o tym wiedzieć.

Wypłaty w STS możliwe są już jednak tylko przez przelew, do którego posłuży wygodne STS Pay. Jeśli jest ono połączone z Twoim bankiem, wypłata środków z konta bukmacherskiego trafi do Ciebie już w kilkanaście minut!
STS pomoc

Pomoc w STS

W zakładce “Pomoc” znajdziesz kolejno:

 • Kontakt – czyli formularz kontaktowy do wypełnienia,
 • ABC – czyli wyjaśnienie podstawowych pojęć w świecie zakładów bukmacherskich,
 • Samouczek – czyli poradnik, jak obstawiać; bardzo dobry dla początkujących graczy,
 • FAQ – czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane przez graczy pytania,
 • Reklamacje – czyli podpowiedź, dokąd i w jakich sprawach się udać w sytuacji chęci reklamowania usług STS,
 • Odpowiedzialna gra – czyli wskazówki, jak grać odpowiedzialnie,
 • Chcę otworzyć punkt STS – czyli zaczątek nowego wymiaru przygód z bukmacherką!

Oczywiście w razie kłopotów, możesz skorzystać z błyskawicznej pomocy online, czyli czatu, na którym porozmawiasz z miłym i wyszkolonym do zadań specjalnych konsultantem!

STS – opinie o bukmacherze

STS to bukmacher o bardzo dobrych opiniach. Jego długa historia pozwoliła mu zbudować solidną renomę i ofertę dla swoich stałych, ale też i nowych klientów. Na przykład podaj w formularzu rejestracyjnym STS kod promocyjny MAXBONUS, aby odebrać w bonusie powitalnym dodatkowe 25 zł za darmo na zakład! Prawda, że kuszące?

Nie ma więc się nad czym zastanawiać – to solidny bukmacher, któremu ciężko coś zarzucić. Przejdź do STS, kod promocyjny podaj podczas rejestracji, a potem ciesz się super zakładami!

Odbierz freebet od STS!