Wczytywanie strony...

Sferis kod rabatowy

Sferis to jedna z polskich sieci sklepów stacjonarnych i sklep internetowy, w których możesz wyposażyć się w sprzęt elektroniczny i związane z nim gadżety. Czy wiesz jednak, że możesz samodzielnie obniżyć ceny zakupów w internetowym sklepie Sferis? Kod rabatowy to Twój klucz do niskich cen!

Strona zawiera treści reklamowe

Sferis kod rabatowy

Coraz więcej sieci sklepów postanawia wprowadzić do swoich systemów możliwość wpisania specjalnego hasła, które sprawia, że ostateczna cena zakupów obniża się w ten, czy inny sposób. W sklepie internetowym Sferis kod rabatowy może działać na określoną grupę produktów, konkretny towar lub na cokolwiek wybierzesz i wrzucisz do swojego wirtualnego koszyka.

Odwiedź sferis

Co jest w Sferis: kod rabatowy, czy kod promocyjny?

Na pewno znajdziesz w sieci oba określenia, więc możesz się zastanawiać, czy to oznacza, że któreś z tych określeń sugeruje oszustwo. Spokojnie, to nic z tych rzeczy. Bez względu na to, czy znajdziesz w internecie kod rabatowy, czy kod promocyjny, będzie chodziło dokładnie o to samo.

Jak wygląda w Sferis kod rabatowy?

Kod rabatowy do Sferis to najczęściej słowo lub fraza, w której rozróżnia się duże i małe litery. Nie powinien to być ciąg losowych znaków, a hasło kojarzące się z promocją lub datą np.:

 • DwaTablety,
 • PROMOCJA,
 • TaniSferis,
 • SferisKod,
 • TRIO.

Nie ma też ustalonej długości kodu. Może skłądać się z tylko 3 znaków, a może być ich 9. Nie ułatwia to zadania przy szukaniu prawdziwych i aktualnych kodów promocyjnych do Sferis, ale mamy dla Ciebie kilka porad, jak i gdzie je znaleźć.

Jak działa w Sferis kod promocyjny?

Nie jest tak, że wykorzystanie przez Ciebie kodu będzie zawsze dawało taki sam efekt. Zależnie od promocji działającej w Sferis, kod promocyjny może zapewnić Ci:

 • określoną, niższą cenę na konkretny produkt, np. smartfon za 1059 zł zamiast 1200 zł;
 • rabat na dowolne lub określone zakupy, np. 20% zniżki na laptopy Dell;
 • rabat na określoną w promocji grupę produktów, np. z okazji Dnia Matki.

Grupą produktów może być rodzaj towaru, a może być zestaw produktów proponowanych jako prezent okolicznościowy. Powiedzmy, że zbliża się Dzień Ojca i zastanawiasz się, co fajnego sprawić swojemu staruszkowi. Trafiasz w końcu do sklepu internetowego Sferis i widzisz, że opracowano tu kampanię, w której za kod bonusowy możesz kupić taniej różne męskie gadżety, które mogą okazać się świetnym prezentem na Dzień Ojca, np.

 • odtwarzacz mp3 tańszy o 50 zł,
 • smartwatch tańszy o 70 zł,
 • smartfon tańszy o 150 zł,
 • zestaw głośnomówiący tańszy o 20 zł,
 • etui na smartfona z własnym nadrukiem taniej o 25 zł,
 • słuchawki sportowe tańsze o 100 zł,
 • gry na PC tańsze o 30 zł.

A wszystko to dostępne w niższych cenach, jesli podasz w internetowym sklepie Sferis kod rabatowy, powiedzmy, “TATO”.

Chyba zgłosimy się do Sferis z tym pomysłem na kampanię, bo nam się podoba…

 

[W sklepie internetowym Sferis kod rabatowy zazwyczaj układa się w słowo-hasło, np. “KodSferis” lub “URODZINY”. Paiętaj, by zawsze sprawdzić, na jaką grupę produktów zadziała znaleziony przez Ciebie kod!]

Sferis kod rabatowy – skąd go brać?

Wiesz już, jakie korzyści możesz czerpać z wykorzystania kodów rabatowych, ale obiecaliśmy, że powiemy Ci, jak i gdzie ich szukać. Dotrzymajmy więc słowa. Nie ograniczymy się tutaj do zwykłej wyliczanki źródeł kodów, ale opowiemy też o nich co nieco.

Sferis_kod_rabatowy_dzien_dziecka

Sklep internetowy Sferis

Pierwszym, najbezpieczniejszym i najpewniejszym źródłem jest sam sklep internetowy Sferis. Kod rabatowy ustalony z jakiejś specjalnej okazji będzie reklamowany i podany np. w formie grafiki. Oczywiście nie każdy kod promocyjny będzie ogłaszany wszem i wobec na stronie Sferis, ale zawsze warto kliknąć w któryś z banerów wyświetlanych na głównej stronie – może się tam kryć coś właśnie dla Ciebie!

Newsletter

Newsletter też na pewno zdradzi Ci, kiedy pojawi się w Sferis kod promocyjny i jak będzie działał. Dowiesz się także o nadchodzących premierach w sklepie internetowym, wyprzedażach i nowościach. Jeśli więc często kupujesz elektronikę, to zapisz się do newslettera Sferis.

Facebook

Na oficjalnym fanpage’u Sferis kod rabatowy pojawia się od czasu do czasu we wpisie reklamującym nową akcję promocyjną. Warto polubić lub – jeśli nie chcesz reklamowych wpisów na swojej facebookowej ścianie – regularnie zaglądać na sferisowego Facebooka, by sprawdzić co słychać w sklepie.

Instagram

Również Instagram służy sklepowi Sferis do ogłaszania promocji z kodem rabatowym. Mogą to być obrazki z wyraźnie podanym kodem albo tylko jego sugestią. Wtedy aktualny kod rabatowy znajdziesz w opisie.

Sferis_kod_rabatowy_instagram

Strony z kuponami

Wpisanie w Google hasła “Sferis kod rabatowy” też jest niezłym pomysłem, ale tutaj – jak zawsze – trzeba uważać. Na co? Strony są różne i nie zawsze bezpiecznie jest się po nich poruszać. Niektóre programy antywirusowe mają funkcję ostrzegania przed nieciekawymi stronami, więc jeśli ten, z którego korzystasz wzniesie alarm podczas próby wejścia na którąś ze stron, nie ignoruj tego.

Nie jest też oczywiście tak, że wszystkie strony kuponowe oferujące kody rabatowe są złe i niebezpieczne! Ale nie chcemy, żeby czyjś komputer (albo i gorzej) ucierpiał dlatego, że przeczytał naszą poradę. Są strony zaufane, które specjalizują się w przekazywaniu dalej kodów promocyjnych do sklepów, w tym internetowego sklepu Sferis. Najczęściej są to strony partnerskie, które działają w jak najlepszym interesie sklepu, więc z nich możesz korzystać do woli – a kody rabatowe w nich promowane są często specjalnymi ofertami, które znajdziesz tylko tam!

Kodów promocyjnych do Sferis szukaj przede wszystkim na stronie sklepu i w mediach społecznościowych. Są także strony partnerskie, które pokażą Ci specjalne kody rabatowe!

Gdzie podać w Sferis kod rabatowy?

Kiedy już wybierzesz swoje zakupy, przejdź do wirtualnej kasy. Pod listą Twoich zakupów znajduje się podsumowanie wraz z ceną, ale po lewej stronie, pod tabelką, zobaczysz okienko i napis “KOD RABATOWY:” – tak jest, to właśnie tam wpiszesz odpowiednie hasło! Teraz nie pozostaje Ci nic innego, jak wklepać ustalony przez Sferis kod rabatowy i patrzeć, jak maleje cena za Twoje zakupy!

Sferis_kod_rabatowy

Jak wpisać w Sferis kod promocyjny?

Jak zawsze przestrzegamy też przed nadmierną kreatywnością. Jeśli w Sferis kod promocyjny jest pisany samymi wielkimi literami, tak właśnie go wpisz. Jeśli kolejne słowa zaczynają się od wielkich liter, a reszta pisana jest małymi – tak je wpisz. Nie dodawaj nic od siebie: spacji, myślników, wykrzykników. Musisz pamiętać, że to automat, system, uznaje kody rabatowe, a nie człowiek. A systemy są tylko ćwierćinteligentne. Jeśli cokolwiek, coś bardzo małego, praktycznie nieistotnego, nie będzie się zgadzało w podanym przez Ciebie kodzie, najprawdopodobniej nie zostanie od uznany.

Jak więc wpisywać kod tak, by ćwierćinteligentny system komputerowy niczego nie pokręcił? Najlepiej samemu nie kręcąc! Przepisz kod w wyznaczone okno litera po literze – tak dla pewności. Albo skopiuj podany kod bonusowy i go wklej w okienko przy wirtualnej kasie.

Sferis – promocje bez kodu rabatowego?

Oczywiście posiadanie w Sferis kodu promocyjnego nie jest jedynym sposobem na zniżki. Jak każdy szanujący się sklep, znajdziesz tutaj wyprzedaże, duże i małe, specjalne oferty, zestawy, pakiety produktów w niższych cenach. Nie są nawet potrzebne wielkie okazje, by Sferis promocje wprowadzało na lewo i prawo. Wystarczy, że chcą pozbyć się czegoś z magazynów (co nie znaczy, że towar jest słabej jakości – po prostu potrzebują miejsca na nowy) albo narobić wokół siebie trochę szumu i przyciągnąć klientów.

Na stronie Sferis znajdziesz specjalnie wydzieloną Strefę Promocji. Znajdziesz tam listę wszystkich najbardziej obecnie atrakcyjnych ofert w sklepie internetowym. To nie tylko obniżone ceny towaru, ale także propozycje dokupienia jakiegoś gadżetu za złotówkę albo nawet otrzymania go za darmo przy zakupie np. laptopa albo karty graficznej.

Sklep internetowy Sferis

Powiedzmy może teraz więcej o tym, jak korzysta się ze sklepu internetowego Sferis. Struktura sklepu jest nieskomplikowana i widzisz wszystko jak na dłoni. Wystarczy, że najedziesz na zakładkę, a już rozwija się menu, w którym zobaczysz kolejne podkategorie.

Sprawdź promocje Sferis

Na stronie głównej w pierwszej kolejności eksponowany jest baner z bieżącymi promocjami, nowościami i konkursami. Możesz przewijać go sobie do woli, aby szybko sprawdzić, czy nie ma tam dla Ciebie czegoś naprawdę interesującego.

Pod spodem znajdziesz odnośnik do Strefy Promocji, o której pisaliśmy trochę wyżej. Potem zobaczysz, jakie produkty sa aktualnie najbardziej popularne, sprawdzisz aktualności (małe ogłoszenia sklepu, które najczęściej informują o konkursach itp.), zapiszesz się do newslettera, a także obejrzysz przecenione produkty, których zostało już niewiele w magazynie. Na samym dole znajduje się szara stopka z informacjami dotyczącymi samego sklepu, a także zamówień, dostępnych usług oraz strefę pomocy.

Zakupy w Sferis

Zakupy w Sferis to prosta sprawa. Najpierw wybierz, z którego działu produkty chcesz zobaczyć. Nie będziemy tutaj wypisywać wszystkich kategorii, bo zajęłoby to zdecydowanie za dużo miejsca, ale przybliżymy Ci, czego możesz szukać w Sferis:

 • Laptopy i Tablety,
 • Smartfony i Telefony,
 • Komputery,
 • Gaming,
 • RTV,
 • AGD,
 • Smart Home,
 • Foto Video,
 • Motoryzacja.

Poza tymi zakładkami zobaczysz też na głównej belce odnośnik do Producenci – tam otrzymasz listę producentów, z którymi współpracuje sklep Sferis, a także wyfiltrujesz wyświetlanie tylko dla towaru wybranej marki. Są tam zarówno Ci najbardziej popularni, jak i nieco mniej znani, ale by wymienić chociaż kilka, wypadało by wspomnieć, że są tam: Fujitsu, Acer, Epson, Brita, Dell, Nikon, SanDisc, Asus, Zanussi, Zelmer, Whirlpool, Sharp, HP, Amica, Brother, GoPro, Kingston i… cała masa – MASA – innych.

No dobrze, powiedzmy, że szukasz nowej drukarki, a tak się składa, że masz też opracowany do specjalnej promocji Sferis kod rabatowy, który chcesz wykorzystać. Do dzieła! Klikasz w Komputery – Drukarki i filtrujesz sobie wyświetlanie wedle upodobań. Powiedzmy, że z jakiegoś powodu nie chcesz, aby sklep pokazywał Ci drukarek od HP i Xerox. W takim razie w lewym meny zaznaczasz wszystkich producentów oprócz tych dwóch. Do tego chcesz drukarkę laserową drukującą na kolorowo. Zaznaczasz. A teraz cena. Powiedzmy, że Twój budżet to około 1000 zł, więc zaznaczasz również widełki cenowe, np. od 500 zł do 1200 zł. Proszę bardzo, sklep pokazuje Ci już dostępne możliwości!

Sferis_kod_rabatowy_zakupy

Drukarka wybrana? W takim razie wsadź ją do koszyka i przejdź do płacenia. Widzisz już miejsce na wpisanie kodu promocyjnego? Nie krępuj się i wykorzystaj go, a potem zapłać za swoją nowiuteńką drukarkę z rabatem!

Sklepy stacjonarne, sklepy partnerskie i punkty odbioru

Kiedy robisz zakupy w sklepie internetowy Sferis, nie znaczy to od razu, że musisz zawsze doliczyć sobie dopłatę do dostawy do domu. Możesz równie dobrze wybrać opcję odbioru zamówienia w sklepie stacjonarnym Sferis albo w sklepie partnerskim. Jeśli nie ma żadnego w Twojej okolicy – a w każdym razie nie w rozsądnej odległości – możesz wybrać odbiór z paczkomatu albo stacji Orlenu.

Sferis_sklepy_i_punkty_odbioru

Jest w czym wybierać, co? Jest także możliwość odebrania zamówienia z głównego magazynu Sferis, ale jeśli nie mieszkasz w okolicy Piaseczna, to może lepszą opcją będzie dla Ciebie wybranie innego sposobu. Na pewno nie zabraknie alternatyw.

Jeśli nie chcesz płacić za dostawę, wybierz odbiór zakupów w stacjonarnym sklepie Sferis, sklepie partnerskim lub w głównym magazynie Sferis.

Sferis Mobile

Sferis w wersji mobilnej jest równie schludny i łatwy w obsłudze, co w wersji tradycyjnej. Bez problemu będziesz poruszać się po kategoriach i zrobisz szybkie zakupy. Kategorii jest tyle samo, co zawsze i rozwijają się one adekwatnie do możliwości operowania na telefonie. Nie ma więc tutaj drzewka, a rozwija się ładna tabelka, w której każda belka jest kolejnym działem produktów do wyboru. Masz też mozliwość filtrowania wyświetlanych propozycji, więc z łatwością znajdziesz to, czego potrzebujesz. A kiedy już wybierzesz, co chcesz kupić, przejdź do finalizowania transakcji. I mamy tutaj dobrą wiadomość: w mobilnym sklepie Sferis kod rabatowy też zadziała! Wystarczy, że podasz go przy podsumowaniu zakupów, tak samo, jak w komputerowym sklepie internetowym. Możesz więc spokojnie robić tanie zakupy bez względu na to, z jakiego sprzętu korzystasz!

Sferis – opinie

Zarówno sklepy stacjonarne, jak i sklep internetowy, mają dobre opinie wśród klientów. Oczywiście znajdą się tacy, którym coś nie zagrało i mogą się skarżyć na czas dostawy albo kwestie gwarancyjne, ale kto z nas nigdy przez coś podobnego nie przechodził? Często z resztą nie jest to winą sklepu.

Dla nas tutaj najważniejsze jest to, że możesz wykorzystać w Sferis kod rabatowy, który może rewelacyjnie obniżyć cenę Twoich zakupów. Dodaj do tego inne promocje, których w internetowym sklepie nie brakuje, a także możliwość dostarczenia towaru do najbliższego Tobie punktu bez dodatkowych opłat, a otrzymasz świetna alternatywę dla innych sieciówek.

Producenci, z którymi współpracuje Sferis to marki z najwyższej półki, więc nie ma obaw, że cokolwiek będzie tu gorszej jakości. Z resztą dlaczego niby miałoby być? Sferis jest firmą polską, która doskonale trzyma się na rynku, więc możesz poczuć dodatkowo ukłucie patriotycznej dumy, że wspierasz polski kapitał. My polecamy zakupy w Sferis. Kod promocyjny do wykorzystania na e-zakupach również!

Elektronika w Sferis