Wczytywanie strony...

Qatar Airways kod promocyjny

Qatar Airways to linie lotnicze uwielbiane przede wszystkim przez tych, którzy podróżują na dalekich dystansach. Komfort lotu bez względu na wykupionką klasę i świetna obsługa pasażerów sprawiają, że wielu szuka okazji, by przelecieć się wygodnie liniami Qatar Airlines. Kod promocyjny na lot też jest często poszukiwany. Gdzie go znaleźć?

Strona zawiera treści reklamowe

Qatar Airways kod promocyjny

Myślisz, że znaleźć odpowiedni dla Qatar Airways kod promocyjny to nie lada sztuka? Wystarczy wiedzieć, gdzie szukać! Łatwo powiedzieć? A jeszcze łatwiej zrobić! Podpowiadamy, jak zostać szczęśliwym posiadaczem zniżek w liniach Qatar Airways. Kod rabatowy na kolejną podróż już niedługo może być Twój! I zdziwisz się, jakie to proste.

kup bilety przez qatar airways!

qatar airways kod promocyjny

Qatar Airways: kod promocyjny – gdzie go znaleźć?

Najprostszym sposobem na to, by znaleźć kod rabatowy do Qatar Airways jest wpisanie odpowiedniej frazy w wyszukiwarkę, np. “Qatar Airways kod promocyjny”, “Qatar Airways kod rabatowy” albo “Qatar Airways kod bonusowy”. Ta metoda niesie jednak za sobą niebezpieczeństwo wylądowania na wątpliwej jakości stronach, z których należy korzystać bardzo ostrożnie. Skąd w takim razie brać kod promocyjny do Qatar Airways, aby mieć pewność, że jest prawdziwy i aktualny? Spokojnie, o wszystkim opowiemy. A potem możesz wyruszić na polowanie na kod promocyjny na loty z Qatar Airways!
 

Strona Qatar Airways

Qatar Airways kod rabatowy przypisany do danego rodzaju promocji umieszcza od czasu do czasu na swojej stronie internetowej. Ciężko o pewniejsze źródło informacji! Kody promocyjne nie czekają może na każdym kroku, ale linie lotnicze nigdy ich przed nikim nie ukrywają. Tam więc sprawdzaj w pierwszej kolejności. Specjalne oferty potrafią dawać naprawdę duże zniżki!

Newsletter

Aby wykorzystać w Qatar Airways kod promocyjny dający korzyści odpowiednie dla Twoich potrzeb, trzeba mieć informacje z pierwszej ręki – to zaznaczmy i będziemy zaznaczać zawsze. Jeśli więc nie lubisz ciągle sprawdzać strony przewoźnika, to najwygodniejszym sposobem na śledzenie nowości w temacie, jest zapisanie się do newslettera. Masz wtedy 100% pewność, że kod jest aktualny i – co ważniejsze – zadziała!

Qatar_Airways_newsletter

Facebook i Twitter

Facebook i/lub Twitter to kolejne źródło informacji o promocjach linii Qatar Airways. Kod promocyjny na loty może pojawić się na ich oficjalnym profilu jako wpis promujący nowy kierunek lotów, czy z innej specjalnej okazji. Pojawiają się tam również zabawy i konkursy dla fanów, więc polub Qatar Airways na Facebooku i baw się dobrze!

Instagram

To kolejne źródło, z którego możesz dowiedzieć się o bieżących promocjach linii Qatar. Kod promocyjny może pojawić się zarówno na grafice, jak i w jej opisie, więc klikaj i powiększaj nowe zdjęcia wrzucane przez przewoźnika, aby sprawdzić, czy nie kryje się gdzieś tam promocja stworzona specjalnie dla Ciebie!

Qatar_Airways_instagram

Serwisy podróżnicze

Jeśli podróżować samodzielnie i tanio, to tylko za radą sprawdzonych serwisów podróżniczych. Prowadzą je pasjonaci podbijania świata (tanim biletem i aparatem) po najniższych cenach, więc kiedy tylko znajdą dobrą ofertę, dzielą się z nią i podpowiadają, jak ją sobie skonstruować. Jest tani lot do Dubaju z Qatar Airways? Kod promocyjny pod pachę i leć do przewoźnika!

Sprawdź ofertę katarskich linii!

Uwaga! Qatar Airways współpracuje z niektórymi wiodącymi serwisami podróżniczymi i promocje z nimi związane publikuje także na swojej stronie internetowej! Możesz więc sprawdzić u samego przewoźnika, które strony są godne zaufania.

Serwisy kuponowe

Już nie tylko sieci sklepów, ale także linie lotnicze wchodzą w skład ofert i biuletynów informacyjnych serwisów z kuponowych – no wiesz, tych, za pośrednictwem których możesz kupić taniej zegarek, wizytę w spa lub pobyt w hotelu. Qatar Airways kod promocyjny może udostępnić także w takich miejscach, ale przestrzegamy, że bywają wśród nich strony o wątpliwej reputacji, więc korzystaj z nich ostrożnie.

Qatar Airways promocje

Niektóre promocje w Qatar Airways nie wymagają kodów rabatowych, a… dobrej orientacji w ofertach. Na swojej stronie linie lotnicze same promują tańsze przeloty, które możesz wykupić po niższej, atrakcyjnej cenie bez wykorzystania kodu rabatowego. W zakładce okazyjnego lotu zostaną podane wszystkie informacje odnośnie czasu trwania promocji i warunków zakupienia biletów – zapoznaj się z nimi i kup taniej przelot lub nawet wycieczkę!

Czy oznacza to, że kody promocyjne są bezużyteczne? Na pewno nie. Po prostu gdyby linie lotnicze miały polegać wyłącznie na kodach rabatowych jako wyznacznikach zniżek i promocji, system rezerwacji mógłby tego nie uciągnąć i mogłoby się zdarzać zbyt wiele błędów. Poza tym: czy znalezienie specjalnej oferty bez podawania magicznych kodów to nie taka sama frajda, jak wpisywanie ustalonego hasła?

Qatar promocje

Gdzie można znaleźć promocje Qatar Airways?

Jeśli interesują Cię promocje Qatar Airways, a nie jesteś osobą, która śledzi strony linii lotniczych, zapisz się do newslettera przewoźnika lub popularnych serwisów: kuponowych albo podróżniczych. Pamiętaj, aby korzystać z usług wyłącznie sprawdzonych i zaufanych stron! Jeśli cokolwiek wygląda dla Ciebie podejrzanie, nie zostawiaj tam swoich danych (nawet adresu mailowego) i nie klikaj w zawarte tam odnośniki – przezorny zawsze ubezpieczony!

Promocji Qatar Airways szukaj przede wszystkim na stronie przewoźnika oraz serwisach podróżniczych!

Jak wygląda w Qatar Airways kod rabatowy?

Dla każdej promocji linii Qatar kod rabatowy wygląda oczywiście inaczej, ale z doświadczenia wiemy, że składa się on z liter i/lub cyfr, bez znaków dodatkowych typu myślnik itp. Litery zawsze są duże, pisane z caps lockiem. Będzie to więc coś w stylu:

 • NEWPROMO,
 • SUPEROFFER,
 • FLY2QATAR.

(To oczywiście tylko kody przykładowe, których nie mamy od linii lotniczych, więc nie trać czasu próbując je wpisywać!)

Jak wpisywać w Qatar Airways kod promocyjny?

Koniecznie wpisz kod dokładnie tak, jak jest przedstawiony. Nie eksperymentuj z wielkością liter albo spacjami. Jeżeli kod rabatowy nie zostanie wpisany tak, jak Ci go podano, może nie zadziałać, a Ty stracisz nie tylko czas, ale być może nawet i szansę na zniżkę na lot. Dlatego polecamy 2 sposoby na bezpieczne i skuteczne wpisanie kodu:

 • skopiuj i wklej kod,
 • wpisz go po literce, dokładnie jedna po drugiej.

Pamiętaj, że jak wspaniałe by nie były, wszystkie elektroniczne narzędzia są tylko ćwierćinteligentne. One uznają tylko to, co kazano im uznać za prawidłowe.

Gdzie wpisać w Qatar Airways kod promocyjny?

W Qatar kod promocyjny możesz wpisać podczas wybierania kierunku i terminu Twojego lotu. Jest do tego przeznaczone niewielkie okienko opatrzone napisaem “Kod promocyjny” (jest przy nim też mały znak zapytania, który – po najechaniu na niego kursorem – podpowiada, że właśnie tam przyjmują przeznaczony do podróży z Qatar Airways kod rabatowy. Gotowe? Więc kup taniej swój lot i leć!

Qatar Airways – Star Alliance?

Qatar Airways nie jest członkiem Star Alliance, więc latając z tymi liniami nie uzbierasz punktów do programu Miles & More ani nie skorzystasz z usług gwarantowanych przez stowarzyszenie.

Qatar Airways – oneworld

oneworld to unia linii lotniczych działająca na podobnej zasadzie, co Star Alliance. Do stowarzyszenia oneworld należą takie linie lotnicze, jak:

 • British Airways,
 • Finnair,
 • Japan Airlines,
 • airberlin,
 • American Airlines,
 • SriLankan Airlines

i jeszcze dziesiątki innych. Przemieszczając się przy ich pomocy możesz zbierać Qmiles i Qpoints, a te na zniżki i nagrody. W Qatar Airlines kod promocyjny może nie być akurat dostępny, kiedy będziesz go potrzebować, więc może warto zainteresować się programem, w którym uzbierasz sobie zniżki samodzielnie. A jest nim…

Qatar Airways – Privilege Club

Privilege Club to – najogólniej rzecz ujmując – system premiowy dla stałych klientów Qatar Airways. A może nawet nie stałych, a takich, którzy po prostu od czasu do czasu korzystają z tej lub innych linii należących do oneworld. Lista korzyści płynących z bycia w klubie Privilege jest bardzo długa, a zakres bonusów zależy od Twojego statusu. Zasady są proste – im wyższy status, tym więcej korzyści. Jeśli więc jesteś podróżnikiem, który wiele godzin spędza w powietrzu, warto zastanowić się nad wyrobieniem karty Privilege Club!

Status klubowicza

Privilege Club dzieli swoich klubowiczów na 4 statusty (poziomy), które zależne są od tego, ile latasz, ile masz na koncie punktów itp. Pierwszy z piziomów to Burgund. (Dla osób niezorientowanych na mapie kolorów: to głęboki wiśniowy. Wciąż nic? No to bordowy. Taki rodzaj czerwonego.) To podstawowy status, z jakiego zaczynasz swoją przygodę z Privilege Club. Otrzymujesz tu pewien procent dodatkowych mil za przeloty, możesz wymienić punkty na produkty z Qatar Duty Free itd.

Drugi poziom, to Srebrny (tego chyba nie musimy tłumaczyć, co?) – dzięki niemu zakres Twoich bonusów powiększa się np. o priorytetową odprawę i wejście na pokład samolotu, zwiększenie bagażu bez dopłat, a także powiększony % bonusu w naliczaniu mil.

Trzeci poziom, Złoty, to wszystko to, co wyżej i jeszcze więcej. Otrzymujesz także dostęp do loży linii Qatar na wybranych lotniskach, a także priorytet w otrzymaniu bagażu po zakończeniu lotu.

Ostatni i najwyższy poziom w klubie, to Platynowy. Tutaj korzyści nie ma końca, jesteś po prostu VIPem. Twoje mile nie mają terminu ważności, wchodzisz na pokład samolotu w pierwszej kolejności, korzystasz z usług Qatar Airways ze zniżkami… Dobrze być Platynowym.

Qatar Airways – zniżki z Privilege Club

Wielkość i zakres zniżek zależy od Twojego statusu Privelege Club, ale nie znaczy to, że nie możemy Ci przybliżyć korzyści, jakie potencjalnie na Ciebie czekają. Oczywiście najlepiej mają ci z wyższych poziomów – przysługują im wtedy rabaty na usługi na lotniskach, bilety – nagrody, a nawet wycieczki zorganizowane przez Qatar Airways! Szczegółowy zakres bonusów dla członków Privilege Club znajdziesz na stronie linii lotniczych.

Strona Qatar Airways

Strona Qatar Airways jest przyjazna polskiemu klientowi. Nie musisz znać żadnych obcych języków, bo zebrać informacje, czy zakupić bilety na podróż. Górne zakładki rozwijają się, kiedy na nie najedziesz, dzięki czemu sprawnie i szybko przeszukasz ich zawartość. Po stronie porusza się bardzo sprawnie i szybko, a dostęp do informacji nie jest w żaden sposób utrudniany. Na pewno znajdziesz wszystko, co potrzebne do zaplanowania podróży na stronie Qatar. A jeśli nie, to skontaktuj się z obsługą klienta i zapytaj!

Qatar_Aiways_strona

Zarezerwuj

Wszystko, czego potrzebujesz do zaplanowania i wykupienia podróży. Możesz tu zarezerwować lot, hotel, samochód, którym będziesz się poruszać na miejscu, a także informacje dotyczące kierunków lotów Qatar Airways, promocje, taryfy itp. To zakładka, z której klienci korzystają najczęściej!

Podróż

Potrzebne Ci szczegóły zasad co do przysługującego Ci bagażu, serwisu na pokładzie, odprawy na lotnisku, paszportów i wiz, czy kwestii otrzymania pomocy dla niepełnosprawnych? “Podróż” jest więc zakładką, której szukasz. Dowiesz się wszystkiego o tym, jak możesz przyjemnie i bezpiecznie podróżować całą rodziną, nawet z małymi dziećmi, jak przewieźć niestandardowy bagaż lub jak załatwić specjalny posiłek w czasie podróży.

Holidays

Kliknięcie w tę zakładkę przeniesie Cię na osobna stronę Discover Qatar, gdzie możesz zarezerwować zorganizowaną wycieczkę dla siebie, przyjaciół lub całej rodziny. Wybieraj hotele, atrakcje, wycieczki – wszystko to, co chcesz robić na urlopie!

Strona prowadzona jest w języku angielskim.

Privilege Club

Mówiliśmy już o tym, więc nie będziemy Cię zanudzać i powtarzać się co do korzyści płynących z korzystania z Privilege Club. W tej zakładce znajdziesz wszelkie informacje na temat klubu – jak zostać członkiem, jakie czekają Cię bonusy, jak dorzucić do swojego konta mile i jak przeliczyć punkty, sprawdzisz też listę partnerów Qatar Airways, usługi których również przyniosą Ci korzyści z posiadania karty Privilege Club.

Pomoc

Masz pytania, chcesz skontaktować się z przewoźnikiem, zapytać o bagaż? W tej zakładce znajdziesz odnośniki do odpowiedzi lub dane kontaktowe do odpowiednich osób, które chętnie udzielą Ci pomocy. Tutaj też znajdziesz komunikaty dla podróżnych – jeśli Qatar Airlines chce ostrzec przed ewentualnymi trudnościami w podróży, to właśnie tam. Informacje są jednak z jakiegoś powodu głównie po angielsku, ale możesz skontaktować się z lokalnym biurem Qatar Airways, by udzielili Ci niezbędnych informacji.

Wszystko, co niezbędne znajdziesz na stronie Qatar Airways: kod promocyjny, rezerwację lotów, przepisy, szczegóły dotyczące bagażu, komunikaty przewoźnika…

Qatar Airways mobile

Możesz odwiedzić także stronę przewoźnika na Qauar Airways mobile. Musimy być szczerzy: to nie jest najlepsza wersja mobilna linii lotniczych, jaką widzieliśmy. Jednak nie można odmówić jej tworcom tego, że zawarli w niej najważniejsze funkcje: kupno lotów, sprawdzenie, czy lot nie został przypadkiem odwołany, promocje oraz inne podstawowe informacje.

Dobra wiadomość jest taka, że wersja mobilna Qatar Airways kod promocyjny przyjmuje również przy mobilnym zakupie biletu. Nie musisz się więc martwić, że kupując loty przez telefon omija Cię okazja na wykorzystanie kodu i drapnięcie zniżki na podróż!

Z aplikacji możesz skorzystać w języku angielskim lub arabskim.

Qatar Airways mobile

Czy warto latać a Qatar Airlines?

Zdecydowanie warto. Flota tych linii lotniczych robi wrażenie, a obsługa klienta jest na najwyższym poziomie. Zarówno na lądzie, jak i w powietrzu każde Twoje zapytanie lub problem spotkają się ze zrozumieniem i szybką reakcją pracowników Qatar Airlines. Kod promocyjny na lot również na pewno umili Ci podróż, więc zobacz, co w tej chwili mają do zaoferowania burgundowe linie lotnicze i zaplanuj swój kolejny lot z Qatar!
 

Lataj z Qatar Airways!