Wczytywanie strony...

Strona zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

OddsRing kod bonusowy

OddsRing to jeden z tych bukmacherów, którzy zajęli już wygodną pozycję wśród operatorów wymienianych jednym tchem po pytaniu “Gdzie najlepiej obstawiać?”. Do gry zachęcają ciekawe zakłady, a także bonusy przygotowane przez OddsRing. Kod bonusowy na powiększenie oferty powitalnej? Mamy go!

UWAGA: OddsRing zawiesił działalność w Polsce. Zapraszamy Cie do STS:

Podaj kod MAXBONUS i zgarnij bonus w STS

OddsRing kod bonusowy – skąd go brać?

Wiele jest w sieci miejsc, które oferują sprawdzony w OddsRing kod bonusowy – skoro tutaj jesteś, to istnieje spore prawdopodobieństwo, że Ty też go szukasz i pewnie przywiodła Cię tutaj wyszukiwarka. Bardzo nas to cieszy i spieszymy z informacją, że znamy specjalny kod, który powiększa w OddsRing bonus powitalny!

Jak wygląda aktualnie w OddsRing kod bonusu?

Jeśli chcesz otrzymać u bukmachera powiększony bonus powitalny, podaj podczas rejestracji w OddsRing kod bonusu BONUS777. To aktualny kod bonusowy, który na pewno zadziała, jeśli tylko podasz go prawidłowo!

OddsRing – kod bonusowy, czy kod bonusu?

U nas, podobnie jak pewnie w wielu innych miejscach, zobaczysz, że słowa “kod bonusowy” i “kod bonusu” stosujemy zamiennie – bo możemy. Rzecz rozbija się o dokładnie to samo, czyli kod, który należy podać w odpowiednim miejscu, aby otrzymać konkretną ofertę promocyjną. W tym przypadku: powiększony bonus!

OddsRing bonus 215 procent!

Co daje w OddsRing kod bonusowy BONUS777?

Standardowy bonus powitalny w OddsRing wynosi 200% od pierwszego depozytu, dzięki czemu można otrzymać nawet 600 zł. Możesz jednak powiększyć procent bonusu dzięki podaniu podczas rejestracji kodu bonusowego BONUS777. Wtedy z bonusu 200% zrobi się bonus 215%!

Bonus powitalny w OddsRing

Powiedzmy w takim razie więcej o tym, jak w OddsRing bonus powitalny powiększa się i co konkretnie z tego masz.

Podając w OddsRing kod bonusu (BONUS777) zwiększasz procent, o jaki podwyższa Twoją pierwszą wpłatę bukmacher. Standardowo jest tak, że bonus wynosi 200% od pierwszego depozytu, ale kod bonusowy podwyższa to do 215%. Wciąż maksymalną kwotą bonusu jest 600 zł, ale aby je otrzymać, Twój depozyt wynosi mniej, niż w podstawowej ofercie!

OddsRing kod bonusowy

Gdzie i kiedy dokładnie podać w OddsRing kod bonusu?

Już na samym początku przygody! Kiedy klikniesz w żółty przycisk “Rejestracja”, otworzy się okienko z formularzem rejestracyjnym (i trzeba też w tym miejscu powiedzieć, że bardzo niedługim). Ostatnia kratka do wypełnienia to właśnie miejsce do wpisania kodu bonusowego – zaznaczyliśmy ją na obrazku wyżej.

Jak wpisać kod bonusowy?

Bardzo ważne jest, aby w formularzu OddsRing kod bonusowy został wpisany samymi wielkimi literami i bez spacji między “bonus” i “777”. Najlepiej po prostu skopiuj i wklej: BONUS777 w formularz rejestracyjny.

W OddsRing kod bonusowy podajesz w formularzu rejestracyjnym. Pamiętaj, żeby wpisać “BONUS777” samymi wielkimi literami i bez spacji!

Na co jest ważny w OddsRing kod bonusu BONUS777?

Kod BONUS777 jest ważny na ofertę powitalną u bukmachera OddsRing. Dzięki niemu Twój bonus za pierwszy depozyt będzie liczony wedle bardziej korzystnego dla Ciebie przelicznika. Pozostałe promocje dostępne na stronie uzyskasz już bez konieczności podawania kodu BONUS777.

Inną korzyścią płynącą z wykorzystania w OddsRing kodu BONUS777 jest przypisanie Cię do listy użytkowników przekierowanych od partnera OddsRing, którym my sami staliśmy się w momencie zdobycia powiększonej oferty dla Ciebie i wszystkich innych, którzy chcieliby korzystać z dobrodziejstwa kodów bonusowych. Jeżeli więc napotkasz jakiekolwiek problemy w OddsRing (poza tymi technicznymi), to możesz zgłosić to również nam i spróbujemy jakoś załatwić sprawę również ze swojej strony.

Czy kod bonusowy BONUS777 działa też mobilnie?

Jeśli jesteś osobą, która dużo korzysta z komórki lub tabletu, to możesz spokojnie zarejestrować się w OddsRing mobilnie i wykorzystać kod BONUS777, na który miejsce znajdziesz już w pierwszej kratce formularza rejestracyjnego mobile.

oddsring kod bonusowy mobile

Pamiętaj tylko, że fakt wpisywania kodu na ekranie dotykowym nie zwalnia Cię z obowiązku wklepania samych wielkich liter.

Uprzedzając pytania, powiemy też od razu, że rejestracja w wersji mobilnej OddsRing, kod bonusowy itd. nie sprawiają, że otrzymujesz dostęp do jakiejś specjalnej promocji mobilnej. Będzie Ci przysługiwał dokładnie taki sam bonus powitalny, co przy rejestracji na komputerze, czyli 215% od depozytu.

Jak działa bonus w OddsRing?

Skoro ustaliliśmy już, jak dotrzeć do bonusu od rejestracji w OddsRing, powiedzmy więcej o samym bonusie.

Sposób otrzymania bonusu powitalnego jest dość nietypowy i trzeba wczytać się w zasady i regulamin, by go zrozumieć i nie pominąć żadnego kroku. Postaramy się w takim razie wyjaśnić wszystko możliwie najprościej.

Zacznijmy od (ponownego) zaznaczenia, że tłumaczymy tutaj zasady i wyliczenia nie dla prostego bonusu 200%, a dla powiększonego bonusu 215% (bo w OddsRing kod bonusu BONUS777 powiększa procent; na pewno kojarzysz, bo pisaliśmy o tym już pewnie z milion razy – zawsze jednak warto uprzedzić w razie gdyby z jakiegoś powodu poprzednie akapity zostały przez Ciebie pominięte).

Załóżmy więc, że celujesz w maksymalny bonus, czyli chcesz odebrać dodatkowych 600 zł. W takim wypadku Twój pierwszy depozyt powinien wynieść około 280 zł (dla świętego spokoju; jeśli zrobisz szybkie dzielenie 600 zł /2,15, to wyjdzie w przybliżeniu 279,07 zł). Ale szybko się pewnie zorientujesz, że bonusu nie ma jeszcze na Twoim koncie. Co trzeba w takim razie zrobić, aby go uwolnić?

Nie, nie szukaj ogłoszeń hackerów ani nie umawiaj się z kolegami na włam do OddsRing. Teraz przychodzi czas na obstawianie! U tego bukmachera za każdy zakład otrzymujesz określoną liczbę punktów, a konkretnie: za każde wygrane lub po prostu postawione (ok, przegrane) 3 zł, otrzymujesz 1 punkt. Dla uproszczenia wyliczeń, powiedzmy, że Twój zakład poszedł po kursie 3.00, a jego stawka wynosiła 150 zł.

 • Jeśli wygrasz, dostajesz 100 punktów Oring (tak się nazywają), bo 150 zł x 3.00 = 450 zł, od tego obliczasz wygraną netto (czyli od otrzymanej sumy odejmujesz to, co zostało postawione): 450zł – 150 zł = 300 zł, a wygraną netto dzielisz przez 3: 300 zł /3 zł = 100 pkt.
 • Jeśli przegrasz, dostajesz 50 punktów Oring, bo 150 zł / 3 zł = 50 pkt (bo za każde postawione 3 złote otrzymujesz 1 punkt).

Obstawiaj teraz tak długo, aż uzbierasz odpowiednią liczbę punktów Oring. Zakładaliśmy, że liczymy wszystko dla maksymalnego bonusu, prawda? W takim razie do zdobycia są 4998 punktów. Skąd ta liczba? OddsRing ustalił, że do odebrania bonusu należy nastukać punkty wedle wzoru:

 • kwota bonusu x 8,33 = potrzebne punkty Oring

Teraz już chyba wiesz już wszystko o tym, jak zobyć bonus w OddsRing. Uff!

Aby odebrać maksymalny bonus 215%, czyli dodatkowych 600 zł, wpłać zaokrągloną w górę sumę jako pierwszy depozyt, czyli 280 zł. To najpewniejszy sposób, by dostać najwyższą sumę przewidzianą w bonusie. Potem zdobądź 4998 punktów Oring i bonus jest Twój!

OddsRing bonus: jakie są warunki?

Przynajmniej jeśli chodzi o warunki bonusu OddsRing stawia sprawę jasno: skoro gracz już namęczył się i ze zrozumieniem zasad odebrania bonusu i zdobył odpowiednią ilość punktów, to po prostu trzeba już mu ten bonus dać i koniec.

Czas na wyrobienie się z punktami również jest bardzo dobrze wyważony. Bo go nie ma. Możesz bierać punkty Oring tak długo, aż uzbierasz wymaganą ich ilość. Jeśli masz dobre tempo, to na pewno szybko pójdzie!

A więc jeszcze raz: najpierw rejestrujesz się w OddsRing – kod bonusowy to BONUS777. Potem wpłacasz pierwszy depozyt. Nastepnie zgodnie z wyliczeniem: kwota bonusu x 8.33 = wymagane punkty Oring, obstawiasz wydarzenia sportowe u bukmachera i zbierasz określoną liczbę punktów. Masz na to nieograniczony czas. Pamiętaj, że za każde wygrane/ przegrane 3 zł otrzymuje 1 pkt Oring. W momencie, w którym uzbierasz punkty, dostajesz bonus od OddsRing.

Bonus oddsring

Jakie jeszcze bonusy można zdobyć w OddsRing?

Najmocniejszą promocją w OddsRing (nie licząc bonusu powitalnego) jest Program Lojalnościowy. Widząc możliwośc zbierania punktów Oring pewnie przeszło Ci przez myśl, że pewnie robi się z nimi coś jeszcze. Nie mylisz się. Zbieranie i odbieranie nagród za punkty Oring działa podobnie do zbierania mil w niektórych liniach lotniczych – z resztą sam bukmacher porównuje je dokładnie tak samo. Za każdy zakład dostajesz punkty; ich termin ważności nigdy nie mija. Jeśli więc upatrzysz sobie coś fajnego spośród nagród, np. telewizor, tablet albo iPhone’a, możesz cierpliwie zbierać Oringi. Jeżeli żadna z nagród na liście nie znajduje u Ciebie entuzjazmu, możesz wymienić punkty na pieniądze; maksymalna kwota możliwa do wymiany to 1000$ – to kwota wyrażana zawsze w tej samej walucie, więc jeśli grasz za złotówki (a pewnie tak), to trafi do Ciebie suma przeliczona po aktualnym kursie walutowym.

Zasady zbierania (a raczej przyznawania) punktów są takie same, jak przy bonusie powitalnym: za każde postawione lub wygrane 3 zł dostajesz 1 punkt.

OddsRing kod bonusowy na inne promocje

Jeśli została wyrażona na to Twoja zgoda, OddsRing będzie przysyłał do Ciebie maile z informacjami na temat najlepszych zakładów, wydarzeń do obstawiania, a także promocji. I jeżeli tylko którakolwiek z nich będzie wymagała podania kodu bonusowego, bukmacher na pewno zawsze go w wiadomości wysłanej na Twoją skrzynkę mailową!

Strona OddsRing

Strona OddsRing podzielona jest na sekcje, których zakładki znajdziesz w górnej części witryny. Są to:

 • Zakłady,
 • Kasyno,
 • Gry,
 • Gry NetEnt,
 • Gry TV,
 • Gry Betsoft.

Nie nakręcaj się, że pograsz w dziale Gry TV w któreś Uncharted, Tomb Raidera, czy chociaż w Mario, ale o tym opowiemy gdzie indziej. Nas najbardziej interesują tu zakłady, bo to na nie mamy powiększony bonus i to na nie działa w OddsRing kod bonusu, ale do samych zakładów tez przejdziemy za chwilę.

Zostańmy jeszcze przy stronie. Jeśli chcesz sprawdzić aktualne promocje i bonusy, a także sprawdzić szczegóły ich zasad i regulaminy, wejdź w odnośnik “Promocje”, który znajdziesz w dwóch miejscach: na samej górze, jako żółty napis oraz na stałym pasku manu nad tabelką zawartości strony, także jako napis.

Strona OddsRing nie różni się zbytnio od innych stron z zakładami bukmacherskimi: na górze pasek z odnośnikami, po lewej menu listy sportów, po prawej banery z promocjami i ogłoszeniami, a na środku same oferty zakładów.

Jak robić płatności w OddsRing?

Żeby w ogóle móc zabierać się za bonus i zakłady bukmacherskie w OddsRing, trzeba wpłacić depozyt, czyli zasilić swoje konto gracza gotówką. Pierwszym krokiem, by to zrobić jest kliknięcie w “Depozyty”, odnośnik, który znajdziesz w prawym górnym rogu strony.

Jak złożyć depozyt – metody płatności

Do wyboru masz niemal wszystkie najbardziej popularne wśród polskich użytkowników internetu metody płatności, więc na pewno jest tam też któraś z tych, z których korzystasz też Ty.

OddsRing nie pobiera prowizji ani dodatkowych opłat – te mogą się zdarzyć najwyżej ze strony Twojego banku lub operatora w związku z dokonywaną transakcją. Sprawdź więc, czy w zapisach warunków korzystania z Twojego konta lub karty kredytowej/ debetowej nie zaznaczono dodatkowych opłat np. za przelewy do bukmacherów.


Metoda płatności

Czas realizacji

Opłata

Uwagi

SkrillNatychmiast0%adres e-mail do konta Skrill musi pokrywać się z adresem e-mail do konta w OddsRing
Skrill 1-TapNatychmiast0%
NetellerNatychmiast0%
ecoPayzNatychmiast0%
Przelewy24Natychmiast0%
dotpayNatychmiast0%
TrustPayRóżnie0%czas oczekiwania zależy w znacznym stopniu od banku
SofortNatychmiast0%
Karta kredydowa/ debetowa:
 • Visa
 • MasterCard
 • Skrill
  (Visa lub MasterCard)
Natychmiast0%wpłata kartą Visa umożliwia realizację wypłat tą samą drogą
paysafecardNatychmiast0%przy zleceniu wypłaty środków zdeponowanych tą metodą, mogą być wymagane skany paragonów użytych podczas wpłaty!
mPayNatychmiast0%płatność mobilna, np. przy pomocy telefonuUżytkownicy kart Maestro będą więc niepocieszeni, że omija ich możliwość wykorzystania ich codziennego środka płatniczego, ale z drugiej strony jest mnóstwo innych opcji. Dla tych, którzy lubią ostrożność przy wpłacaniu pieniędzy do nowych miejsc, polecamy paysafecard. Wystarczy, że kupisz kartę przedpłaconą na określoną kwotę i podasz w OddsRing kod karty, a Twoje konto zostanie zasilone dokładnie tą samą sumą, za którą została zakupiona karta. Zachęcamy także do korzystania z e-portfela, np. Skrill, który jest wygodny w obsłudze nie tylko w przypadku wpłat i wypłat u bukmacherów, ale także przy dokonywaniu zakupów online. Pamiętaj tylko, że adres e-mail, na który zarejestrujesz swoje konto Skrill musi być taki sam, na który zarejestrujesz konto w OddsRing!

Jak zlecić wypłatę – metody wypłat

Być może jeszcze o tym nie wiesz, ale u bukmacherów i w kasynach online zawsze metod wypłaty jest mniej, niż dostępnych sposobów złożenia depozytu. Z czego to wynika? Powodów jest wiele, ale wszystkie są bardzo przyziemne i nie ma w nich niczego nieuczciwego. Przede wszystkim jest tak dlatego, że łatwiej kontrolować przepływ (odpływ?) pieniędzy, kiedy kanałów wypłat jest mniej.

Co w takim razie proponuje OddsRing? Wypłaty nie powinny sprawić nikomu kłopotów.


Metoda płatności

Czas realizacji

Opłata

Uwagi

Przelew bankowy1-3 dni roboczych0%jeśli będzie to możliwe, pieniądze zostaną przelane za pomocą lokalnego systemu bankowego
Karta kredytowa/ debetowa Visa2-4 dni robocze0%
Skrill1 dzień roboczy0%– adres e-mail do konta Skrill musi pokrywać się z adresem e-mail do konta w OddsRing
– jeśli wypłata jest zlecana innym sposobem niż depozyt, bukmacher może i tak zrobić wypłatę tą samą metodą, którą dokonano depozytu
Neteller1 dzień roboczy0%jeśli wypłata jest zlecana innym sposobem niż depozyt, bukmacher może i tak zrobić wypłatę tą samą metodą, którą dokonano depozytu
ecoPayz1 dzień roboczy0%jeśli wypłata jest zlecana innym sposobem niż depozyt, bukmacher może i tak zrobić wypłatę tą samą metodą, którą dokonano depozytu


Powtórzmy jeszcze to, co sygnalizowaliśmy w tabeli dostępnych w OddsRing metod wpłat: przy zleceniu wypłaty środków zdeponowanych przez paysafecard, mogą być wymagane skany paragonów użytych podczas wpłaty. Nie wyrzucaj więc swoich kart paysafe – bukmacher może zażądać ich jako dowodów na prawdziwość podanych przez Ciebie kodów wpłat!

Najwygodniejszą metodą wpłat i wypłat jest e-portfel, np. Skrill lub Neteller. Nie dość, że zrobisz za ich pomocą nie tylko wpłatę, ale i wypłatę, to transakcje są bardzo szybko przetwarzane!

Bukmacher OddsRing: jak grać?

Pytanie “jak grać” zawiera w sobie 2 znaczenia, które chcemy omówić: dosłownie “jak grać”, czyli jak postawić zakład i “jak grać” jako mały poradnik, jakich błędów się wystrzegać przy obstawianiu w OddsRing. Zacznijmy wieć od podstaw.

oddsring zakłady bukmacherskie

Jak postawić zakład?

Po pierwsze, wybierz dyscyplinę sportową, z której wydarzenie chcesz obstawiać. Na obrazku wyżej użyliśmy dla przykładu piłkę nożną, z której dalej wybraliśmy polską Ekstraklasę. Dalej wystarczyło kliknąć w pasek z konkretnym meczem – u góry jest to spotkanie Lechia Gdańsk – Korona Kielce. Aby zobaczyć wszystkie dostępne zakłady na mecz, należy kliknąć w “Więcej” – strona rozwinie wtedy listę rynków, czyli rodzajów zakładów, które możesz zawiązać u bukmachera. My postawiliśmy na to, że w meczu padnie powyżej 2,5 gola po kursie 1.97. Spójrz na kupon, czyli kratkę “Zakłady” znajdującą się w prawej belce strony (obrazka). To tam wyświetlają się wszystkie Twoje aktualne zakłady, dzięki czemu wystarczy jeden rzut oka, by mieć wszystko pod kontrolą.

OddsRing ogranicza możliwości kwot wnoszonych do każdego zakładu. Na przykład w naszym zakładzie minimalna stawka w powyżej/ poniżej 2,5 gola to 1€, zaś najwyższa dla powyżej 2,5 gola to 480€. Wielu graczom się to nie podoba i my też uważamy, że takie ograniczenia to wyolbrzymiona ostrożność i zbyt oczywiste zabezpieczenie bukmachera. Przed czym? Pierwszy powód to ustrzeganie się przed wykorzystywaniem strony do prania brudnych pieniędzy przez użytkowników z jakiegoś ciemnego zaułka. A drugi jest taki, że bukmacher nie będzie musiał wypłacać gigantycznej wygranej, jeśli jakiś szczęśliwiec postawi naprawdę duże pieniądze po naprawdę mocnym kursie. I już.

Na koniec jeszcze jedna drobna kwestia. Jeśli pomylisz się lub zrezygnujesz z zakładu, możesz go anulować klikając w znaczek “x” przy zakładzie w kuponie. Możesz to jednak zrobić tylko tak długo, jak długo nie zatwierdzisz kuponu klikając w przycisk “Postaw Zakład”.

Jak obstawiać, by wygrywać?

Od razu uprzedzimy, że nie ma odpowiedzi na to pytanie. Możemy tylko udzielić Ci kilku wskazówek i porad, ale nie istnieje niestety żaden sprawdzony sposób na takie obstawianie, by zawsze – albo chociaż zazwyczaj – wygrywać. Zobacz, co robić, a czego nie robić, by zminimalizować ryzyko utraty pieniędzy, a zwiększyć szansę na wygraną.

 1. Bonus
  Graj za pieniądze bonusowe! Oczywiście, aby do niego dotrzeć potrzeba trochę wysiłku, ale jest to też jeden ze sposobów na bezpieczne obstawianie – w końcu to pieniądze podarowane w nagrodę od bukmachera, prawda? Pamiętaj, że jeśli podasz w formularzy rejestracyjnym OddsRing kod bonusu BONUS777, to oferta powitalna powiększy się z 200% do 215%!
 2. Obstawiaj to, na czym się znasz
  Nie rzucaj się do zakładów na Mistrzostwa Świata w curlingu, bo tak doradził Ci kolega albo jakiś anonimowy typer w internecie. Trzeba umieć zweryfikować różnego typu informacje, np. dotyczące kondycji zawodnika lub nawet całej drużyny, historii spotkań przeciwników, a także bieżące statystyki. Jeśli nie orientujesz się w danym sporcie, będzie Ci bardzo trudno uznać coś za prawdopodobne lub bujdę na resorach.
 3. Porównaj kursy
  Sprawdź, czy kursy na Twój zakład faktycznie są dla Ciebie korzystne. Weźmy taki zakład powyżej/ poniżej, jakiego użyliśmy w przykładzie w akapicie o tym, jak postawić zakład. Czy znając historię poprzednich meczów obu drużyn i obecną formę każdej z nich, a także mając bardzo silne przeczucie (bazujące na posiadanych informacjach), że mecz będzie obfity w akcje przy bramce, postawisz na powyżej 1,5 gola w meczu po kursie 1.30, czy może powyżej 2,5 gola w meczu po kursie 1.97?
 4. Sprawdź dostępne rynki
  Rynki, czyli rodzaje zakładów. Możesz bowiem postawić nie tylko prosty zakład “kto wygra?”, ale także na to, ile padnie goli w meczu (jak w naszym przykładzie meczu w Ekstraklasie), kto pierwszy strzeli bramkę itd. Często kursy na te zakłady są wyższe, niż w prostym: wygra X lub Y – a wyższe kursy, to wyższe wygrane!

Kiedy przystępujesz do robienia zakładów bukmacherskich, sprawdź, jakie są dostępne rynki – często kursy na zakłady inne, niż “kto wygra” są wyższe i tym samym bardziej korzystne!

Na co można robić w OddsRing zakłady bukmacherskie?

Oczywiście, że chcesz wiedzieć, na co możesz zrobić zakłady w OddsRing! Omówimy krótko najbardziej popularne dyscypliny sportowe dostępne u tego bukmachera, ale musisz wiedzieć, że pełna lista jest znacznie dłuższa. Odwiedź stronę OddsRing i sprawdź, czy dyscyplina sportowa, którą się interesujesz ma swoje zakłady – a najpewniej ma!

Piłka nożna

Piłka nożna jest oczkiem w głowie każdego bukmachera. W końcu to najbardziej popularny sport na świecie! Ilość dostępnych lig jest tutaj doprawdy imponująca: postawisz na rozgrywki nie tylko w ramach Ligi Mistrzów, Ligi Europy, Bundesligi, Ligue 1, czy Premier League, ale także (co już zostało wspomniane) Ekstraklasy, czy 1. Ligi, czeskiej 1. Ligi, duńskiej 1. Dywyzji, szkockiej League One, czilijskiej Primera Division oraz wielu innych.

Zakłady na mecze są tu najbardziej bogate – to znaczy, obfitują w najliczniejsze rynki. Każdy fan piłki nożnej ucieszy się na te wszystkie propozycje, które przygotowało OddsRing!

Tenis

Tenis to drugi najbardziej popularny sport wśród wielbicieli zakładów bukmacherskich. Zmagania tenisistów z całego świata obserwowane są (i obstawiane) nie tylko podczas wielkich turniejów, ale także w czasie rozgrywek sezonowych. Jeśli chcesz, w OddsRing możesz postawić na zawodników biorących udział w grach ATP i WTA, czy to singla, czy debla. Ciekawie też prezentują się tutaj zawsze zakłady na Wielkie Szlemy, np. Wimbledon, czy French Open.

Hokej na lodzie

Hokej na lodzie najwięcej ma do zaoferowania w czasie trwania sezonów największych lig hokejowych. Poza nimi jest tu raczej pusto i nie zrobisz nawet zakładu, w którym stawiasz na to, kto zwycięży puchar w następnym sezonie. Ilość rynków jest za to w stanie wynagrodzić czekanie na pojawienie się zakładów!

Koszykówka

Fani koszykówki ucieszą się na pewno na zakłady na króla lig koszykarskich, czyli NBA, ale także na możliwość obstawiania innych wydarzeń ze świata kosza, jak choćby na australijskie SEABL. Rynków dostępnych przy meczach jest dużo i możesz się tam spodziewać zakładów typu handicap, suma punktów w grze, czy zakładów na poszczególne kwarty.

Pozostałe sporty i wydarzenia

Inne sporty, jakie na pewno obstawisz w OddsRing to piłka ręczna, siatkówka, boks, baseball, futbol amerykański, czy choćby tenis stołowy. Lista wydłuża się lub nieco maleje w zależności od pory sezonu. W okresie, w którym niewiele dzieje się w światowym sporcie może się wydawać, że w porównaniu z innymi bukmacherami nie ma tu zbyt wiele, ale bez obaw – wszystko wraca do normy, kiedy ruszają kolejne rozgrywki! Czasem trafiają się także zakłady na wydarzenia niesportowe. Na przykład kiedy zbliża się noc Oscarowa, możesz postawić na to, który film, aktor, czy reżyser odbierze statuetkę.

Zakłady na żywo, czyli OddsRing live

Czy wiesz, czym są zakłady live? Zakłady na żywo to możliwość obstawiania wyniku meczu lub wydarzeń z meczu w czasie jego trwania. Rynki i kursy na zakłady zmieniają się wtedy bardzo dynamicznie, ale wprawny gracz radzi sobie z takim utrudnieniem, a nawet przekuje je na swój sukces.

Oddsring zakłady na żywo

W OddsRing zakłady na żywo dostępne są pod odnośnikiem znajdującym się na lewej belce menu. Został wyróżniony na zielono, więc na pewno go nie przeoczysz. Zależnie od tego, co aktualnie rozgrywa się na świecie, dostaniesz możliwość przefiltrowania wyświetlanych wydarzeń. Im więcej się dzieje, tym więcej dyscyplin pojawi się w menu na środku.

Zasady obstawiania (techniczne) są takie same, jak w zakładach przedmeczowych: wybierasz wydarzenie, rozwijasz podgląd wszystkich dostępnych rynków i klikasz w to, co chcesz obstawić. Następnie określasz kwotę, z jaką wchodzisz i zatwierdzasz kupon. Wszystkie swoje aktualne zakłady na żywo możesz podejrzeć w zakładce “Moje Live Mecze”. Możesz tam także umieścić mecze, które po prostu Cię interesują i chcesz je mieć na oku.

Transmisje na żywo

Niektórzy bukmacherzy online wraz z zakładami na żywo udostępniają także usługę transmisji na żywo z meczu. Niestety, nie w OddsRing. Jeśli chcesz obstawiać na żywo, to musisz zaopatrzyć się w transmisję we własnym zakresie – a uwierz nam, że warto, a wręcz trzeba, jeśli chcesz robić zakłady live!

OddsRing mobile

Dla każdego mobilnego użytkownika, OddsRing przygotowało wersję strony na komórki i tablety. Możesz pobrać specjalną aplikację (za darmo) lub po prostu wejść do bukmachera poprzez przeglądarkę.

oddsring na smartfona

Sama strona mobilna jest bardzo tabelaryczna – to znaczy, że mało w niej przycisków i zakładek, za to wszystko zawiera się w układzie tabeli: nagłówek, zakłady w linijkach, kursy w kolumnie.

Pierwsze, co zobaczysz po wejściu do OddsRing mobile, to zakłady na żywo – w końcu to dla nich znakomita większość graczy korzysta z mobilnych wersji bukmacherów. Jeśli chcesz zobaczyć inne zakłady, rozwiń menu – jest schowane po znaczkiem trzech poziomych linii znajdujących się po lewej stronie głównego paska nawigacji. Tam znajdziesz odnośniki do dyscyplin sportowych, rejestracji, wpłat, kontaktu z obsługą klienta oraz kasyna. W razie problemów ze znalezieniem czegokolwiek, skorzystaj z małej wyszukiwarki, która kryje się pod symbolem lupy na głównym paski nawigacyjnym OddsRing mobile.

OddsRing kasyno

Wspomnieliśmy w kilku miejscach o kasynie, które jest dostępne na stronie OddsRing w wersji komputerowej i mobilnej. Jeśli lubisz gry losowe, sloty, karty, ruletkę itp., to może się to okazać dobrym miejscem do spędzenia wolnej chwili. Oferta gier jest tu z resztą bardzo bogata, więc warto zajrzeć do którejś z kasynowych zakładek np. w przerwie meczu. Czekają także atrakcyjne bonusy!

Wydzielona zakładka “Gry NetEnt” zawiera w sobie wyłącznie gry od jednego z najpotężniejszych na rynku developerów, NetEntertainment odpowiedzialnego za takie hity jak Starburst, Gonzo’s Quest, Neon Staxx, Jack and the Beanstalk, czy Dazzle Me. Analogicznie działa zakładka “Gry Betsoft” – dzięki temu zobaczysz produkty od Betsoftu, które nie będą wymieszane z innymi tytułami. “Gry TV”, jak wspominaliśmy, nie mają nic wspólnego z grami telewizyjnymi sensu stricte – nie są to w zmyślny sposób przerobione na gry kasynowe gry video. Nie – to zakładka, w której regularnie oglądasz transmisje na żywo z losowań przypominających losowania Lotto. Tylko zamiast Ryszarda Rembiszewskiego są ponętne i eleganckie prezenterki.

Gry TV na oddsring

OddsRing pl

Polska wersja bukmachera OddsRing jest absolutnie bez zarzutu. Wszystko zostało poprawnie przetłumaczone i przełożone na nasz język tak, że nie bolą zęby od dziwnych form gramatycznych. Nic w tym dziwnego, bo OddsRing od lat obsługuje polskich graczy i wie, że jest to jedna z jego największych grup odbiorców!

Czy w OddsRing kod bonusowy pozwala ograć bukmachera?

Nie, kod bonusowy BONUS777 nie ogrywa bukmachera, a korzysta z jego zaproszenia do walki o wyższy bonus OddsRing – zamiast 200%, to 215%. Nie ma tu więc mowy o jakimkolwiek ogrywaniu bukmachera.

Poza tym bukmachera nie da się ograć.

Czy w OddsRing można grać z Polski?

Strona OddsRing jest jak najbardziej dostępna z Polski. Możesz obstawiać i korzystać ze wszystkich jego usług z kraju nad Wisłą.

Pomoc w OddsRing

W OddsRing pomoc uzyskasz w języku polskim, co jest dużym ułatwieniem dla każdego, kto nie w każdej sytuacji radzi sobie z językiem obcym. W razie kłopotów kliknij w żółtą chmurkę “Czat na żywo”, która jest zawsze na dole ekranu. Połaczysz się wtedy z jednym z konsultanów, z którymi zawsze załatwiśz każą ważną sprawę związaną z użytkowaniem OddsRing. Podaj swoje imię, adres mailowy i wybierz kategorię, której dotyczy Twoja sprawa.

Możesz także wykorzystać formularz kontaktowy lub napisać maila, jeżeli sprawa nie jest aż tak paląca lub chcesz przesłać do OddsRing jakieś skany lub zrzuty ekranu, powiedzmy Twojego kuponu do weryfikacji. Czas oczekiwania na odpowiedź jest różny – wszystko zależy, od tego w jaki dzień, w jakim okresie i o której godzinie została wysłana wiadomość. Pracownicy OddsRing starają się jednak zazwyczaj odpowiadać tak szybko, jak to możliwe, więc trzymaj otwartą zakładkę z Twoją skrzynka mailową – mail zwrotny może się pojawić w każdej chwili.

Opinie o OddsRing

OddsRing jest raczej lubianym przez graczy bukmacherem. Nie wystrzega się on oczywiście od błędów lub zaniedbań – najczęstszymi zarzutami kierowanymi w jego stronę są brak transmisji na żywo i limity nakładane na kwoty zakładów graczy. Na plus zawsze zaliczane są za to szybkie rozliczenia zakładów i wypłaty, a także sprawna obsługa klienta.

Wszystko zależy od tego, czego oczekujesz od bukmachera, u którego chcesz zacząć grać. U tego spodziewaj się ciekawego bonusu powitalnego – szczególnie, że jeśli podyktujesz w formularzu rejestracyjnym OddsRing kod bonusowy BONUS777, to oferta powitalna powiększa się! Naszym zdaniem założenie konta i korzystanie z zakładów w OddsRing bardzo się opłaca!