Wczytywanie strony...

Jak obstawiać Oscary 2017?

Wszyscy czekamy na nie każdego roku: rozdanie nagród Akademii Filmowej, najważniejsze – a na pewno najgłośniejsze – wydarzenie filmowe na świecie. Każdy ma swoich faworytów, wielu nawet stawia na nich w zakładach bukmacherskich. Jak obstawiać Oscary 2017, aby wygrać?

Postaw na swojego faworyta!

Strona zawiera treści reklamowe | 18+ | Obowiązuje regulamin

Oscary 2017: najlepszy aktor – Casey Affleck vs Denzel Washington!

Więcej kursów na Oscary 2017

Oscary 2017

Oscary 2017 bardzo wcześnie zaczęły być języczkiem uwagi. Środowiska krytyków i media szybko podchwyciły mocnych kandydatów zanim jeszcze w ogóle zabrała się za nominacje sama Akademia. Najczęściej szeptanym w kuluarach tytułem był “La La Land” z Ryanem Goslingiem i Emmą Stone w rolach głównych.

Kiedy Oscary 2017?

Gala rozdania nagród Akademii Filmowej, czyli Oscary 2017 odbyła się 26 lutego 2017 roku. Transmisja na żywo wypadła u nas w nocy z 26. na 27.02 – wielu kinomanów poszło niewyspanych do pracy w poniedziałek!

Kto poprowadził Oscary 2017?

Prowadzącym najbliższą Galę Oscarową był nikt inny jak amerykański komik, Jimmy Kimmel!

Cieszący się ogromną sympatią widzów był bardzo bezpiecznym wyborem w porównaniu z poprzednim konferansjerem, Chrisem Rockiem, po którym wielu spodziewało się skandalicznych żartów. Ze strony Kimmela raczej nikt nie musiał się niczego obawiać, bo chociaż komik praktycznie żyje z żartowania sobie z gwiazd, to jednak nie jest autorem zbyt wielu kontrowersyjnych komentarzy i pozwów sądowych. Czy było nudno? Przeciwnie – było sympatycznie, a żarty Kimmela były w dobrym smaku. Na szczególną uwagę zasługuje jego mowa rozpoczynająca Galę, w której sam prowadzący, jak i cała publiczność nagrodziła Meryl Streep gromkimi brawami i owacją na stojącą (6:27 w filmie powyżej) za jej imponującą karierę i 20. nominację do Oscara. Poza tym umówmy się: kto nie kocha Meryl?!

Nominacje do Oscarów

Nominacje do Oscarów 2017 zostały – dość wyjątkowo – ogłoszone online w formie filmu, który można obejrzeć m.in. na YouTube. Zobacz, kto został niminowany do Oscara w tym roku.

Kursy na Oscary 2017

Kursy na Oscary 2017 są zawsze dużą podpowiedzią co do tego, jakie są trendy i nastroje w kuluarach Akademii Filmowej. Bukmacherzy wystawiają je zawsze na podstawie danych pozyskiwanych od swoich specjalistów od tematu oraz śledzenia rozdań innych nagród filmowych. Musisz przyznać, że oba tropy faktycznie są rozsądne i razem sumują się na wystarczająco przenikliwą analizę.

Jak interpretować kursy bukmacherskie?

Zasada jest prosta: im niższy kurs, tym większe szanse kandydata na otrzymanie statuetki. Im bliżej Twoi ulubieni aktorzy znajdują się kursu wynoszącego 1.00, tym większe prawdopodobieństwo, że dostaną Oscary! Zakłady bukmacherskie mają jednak to do siebie, że im większa pewność, że coś się stanie, tym mniej wygrasz. Bardziej na pewno opłaca się postawić na najlepszą aktorkę, której kurs wynosi 1.50, niż 1.05, ale decyzja należy do Ciebie. Poza tym zakłady bukmacherskie, a szczególnie zakłady na Oscary, mają być świetną zabawą i dodatkową rozrywką, a nie sposobem na mnożenie wypłaty.

Jakie kursy są najlepsze?

Najwyższe! Ha, ale nie jest to takie proste, bo zgodnie z tym, co przed chwilą pisaliśmy, to niski kurs wskazuje na prawdopodobieństwo wygranej. Obstawiając więc film lub aktora z wysokim kursem, ryzykujesz przegraną, ale za to jeśli jednak wygra: Twoja nagroda będzie dużo większa! Spójrz na infografikę, którą prezentowaliśmy trochę niżej – podczas rozdań Oscarów 2016 kursy (i wiele innych czynników) wskazywały na zwycięstwo “Zjawy” (kurs: 1.38), ale kapituła postanowiła nagrodzić “Spotlight” (kurs: 4.00!), dzięki czemu kilku obstawiających na pewno wyskoczyło z foteli i stuknęło obcasami. I w 2017 roku na pewno było ich równie wielu!

Im wyższy kurs, tym wyższa wygrana, ale jednocześnie – tym mniejsze szanse na otrzymanie nagrody ma kandydat. Zaryzykujesz i postawisz? W końcu bukmacherzy czasami nie mają racji…

Jaką obrać strategię?

Czy w zakładach bukmacherskich, szczególnie tych na Oscary, można mówić o jakiejkolwiek strategii? W pewnym sensie tak, bo do obstawiania można – a nawet trzeba! – się przygotować, zebrać dane itd. Sprawdź na przykład trendy z ostatnich lat: kto częściej otrzymywał Oscara, a kto w większości przypadków musiał udawać, że cieszy go cudzy sukces? Dobrym pomysłem może być także sprawdzenie dorobku artystycznego nominowanych, jakie nagrody i za co ostatnio otrzymywali (np. jest duże prawdopodobieństwo, że zdobywca Złotego Globu dostanie także Oscara).
Można też zabezpieczyć się tak zwaną kontrą. Co to takiego? Spójrz na kursy na zakłady na najlepszego aktora – Casey Affleck zdaje się być faworytem, ale Denzel Washington wciąż ma spore szanse, by odebrać statuetkę. Na którego z nich postawić? Na obu! Spójrz na aktualne kursy: najlepszym wyborem przy obstawianiu Afflecka będzie forBET, bo wystawiło najwyższy z porównywanych kursów; na Washingtona lepiej postawić w Unibet, które jego wygraną wycenia lepiej, niż pozostali bukmacherzy. Jeśli postawisz w forBET na Afflecka i w Unibet na Washingtona, to porażka któregokolwiek z nich nie będzie dla Ciebie tak dotkliwa – w końcu drugi wygrał i w ten sposób nadrobił Twoją stratę! Wylicz odpowiednią kwotę do każdego zakładu i zabezpiecz się!

Jak obstawiać Oscary 2017?

Zanim na dobre wejdziemy w temat nominacji, aktorów i statystyk, zróbmy wprowadzenie do tematu zakładów bukmacherskich. Jak obstawiać Oscary 2017 i wygrać? Czy w ogóle można przewidzieć, kogo postanowi docenić Akademia? Historia pokazuje, że owszem, można!

Bukmacherzy zwykle nie mylą się co do swoich typów. Spójrzmy chociaż na ostatnie 3 lata; biorąc pod uwagę najważniejsze (z medialnego punktu widzenia) kategorie, eksperci od zakładów pomylili się tylko w zeszłym roku: to “Spotlight”, a nie “Zjawa” otrzymało statuetkę. Wybór Akademii był dla wielu zaskoczeniem – film z Leonardo DiCaprio w roli głównej był bardzo silnym kandydatem ze względu na prezentowaną historię, efekty specjalne, zdjęcia, brawurowe wyczyny aktorskie oraz szereg nagród, które zdążył odebrać jeszcze przed Oscarami.

Poniżej przedstawiamy Oscary – typy bukmacherskie z ostatnich 3 lat na 4 najpopularniejsze wśród widzów kategorie:

  • najlepszy film pełnometrażowy,
  • najlepszy aktor pierwszoplanowy,
  • najlepsza aktorka pierwszoplanowa,
  • najlepsza reżyseria.

Oczywiście zakłady na Oscary to nie tylko te kategorie, ale typy na wszystkie pozostałe – w końcu aktorzy drugoplanowi, charakteryzacja, efekty specjalne, scenariusz, czy kostiumy także są ciekawe!

Kursy, które podajemy obok tytułów i nazwisk to najlepsze (najwyższe) kursy, jakie wystawiali bukmacherzy w dniu ceremonii rozdania Oscarów.

OscaryTypy bukmacherskieZdobywca Oscara
Oscary 2017: najlepszy film"La La Land" (1.18)"Moonlight" (6.00)
Oscary 2017: najlepszy aktorCasey Affleck ("Manchester by the Sea") (1.80)Casey Affleck ("Manchester by the Sea") (1.80)
Oscary 2017 najlepsza aktorkaEmma Stone ("La La Land") (1.18)Emma Stone ("La La Land") (1.18)
Oscary 2017 najlepsza reżyseriaDamien Chazelle (“La La Land”) (1.08)Damien Chazelle (“La La Land”) (1.08)
Oscary 2016: najlepszy film“Zjawa” (1.38)“Spotlight” (4.00)
Oscary 2016: najlepszy aktorLeonardo DiCaprio (“Zjawa”) (1.02)Leonardo DiCaprio (“Zjawa”) (1.02)
Oscary 2016: najlepsza aktorkaBrie Larson (“Pokój”) (1.05)Brie Larson (“Pokój”) (1.05)
Oscary 2016: najlepsza reżyseriaAlejandro Gonzalez Inarritu (“Zjawa”) (1.10)Alejandro Gonzalez Inarritu (“Zjawa”) (1.10)
Oscary 2015: najlepszy film“Birdman” (1.40)“Birdman” (1.40)
Oscary 2015: najlepszy aktorEddie Redmayne (“Teoria wszystkiego”) (1.30)Eddie Redmayne (“Teoria wszystkiego”) (1.30)
Oscary 2015: najlepsza aktorkaJulianne Moore (“Still Alice”) (1.01)Julianne Moore (“Still Alice”) (1.01)
Oscary 2015: najlepsza reżyseriaAlejandro Gonzalez Inarritu (“Birdman”) (1.66)Alejandro Gonzalez Inarritu (“Birdman”) (1.66)
Oscary 2014: najlepszy film“Zniewolony” (1.30)“Zniewolony” (1.30)
Oscary 2014: najlepszy aktorMatthew McConaughey (“Witaj w klubie”) (1.17)Matthew McConaughey (“Witaj w klubie”) (1.17)
Oscary 2014: najlepsza aktorkaCate Blanchette (“Blue Jasmine”) (1.06)Cate Blanchette (“Blue Jasmine”) (1.06)
Oscary 2014: najlepsza reżyseriaAlfonso Cuaron (“Grawitacja”) (1.08)Alfonso Cuaron (“Grawitacja”) (1.08)

W 2015 roku bukmacherzy nie pomylili się także w kwestii nagrody za najlepszy film nieanglojęzyczny: “Ida” Pawła Pawlikowskiego otrzymała Oscara, z czego wszyscy byliśmy bardzo dumni! Kursy na “Idę” wynosiły w ostatnim dniu około 1.40, więc można było zarobić trochę kieszonkowego dzięki naszemu filmowi.

O Polakach i polskich filmach na Oscary 2017 jeszcze powiemy. Na razie skupmy się jeszcze na tym, co potrafią bukmacherzy, jeśli chodzi o przewidywanie zwycięzców. A potrafią naprawdę dużo!

Bukmacherzy bardzo rzadko mylą się w swoich przewidywaniach. Jeśli zastanawiasz się, kto wygra Oscary 2017, na kogo postawić lub po prostu ciekawią Cię trendy, to zajrzyj do któregoś z bukmacherów. Ich eksperci znają się na swojej robocie!

“La La Land” był najsilniejszym kandydatem do Oscara 2017!

Kto wygra Oscary 2017?

Kursy na Oscary ruszyły jakiś czas przed Galą i były aktualizowane wraz ze zdobywanymi informacjami. 24.01.2017r. zostały podane nominacje, a bukmacherzy szybko przetasowali swoje zakłady. I jak to bywa – wcale nie mylili się tak bardzo, kiedy jeszcze przed ogłoszeniem nominacji wystawiali kursy na faworytów.

Nominacje

Bukmacherzy mieli swoje typy, które prezentujemy poniżej. Sami byliśmy ciekawi, które z tych filmów i osób sprawdzą się, a nawet jeszcze bardziej – czy będą tacy, których nie będziemy się spodziewali zobaczyć na scenie odbierających statuetki.

Najlepsze zakłady na Oscary 2017 prezentowali Unibet, forBET oraz LVbet.

Oscary 2017 – najlepszy film pełnometrażowy

Bukmacherzy byli zgodni co do tego, że największe szanse na zdobycie Oscara miał “La La Land” – czy wygrał? Cóż, w poprzednim roku w tej kategorii eksperci od zakładów nie mieli racji, ale poprzednie lata wyraźnie pokazują, że to wypadek przy pracy. Nie było w tej edycji żadnego silnego rywala dla musicalu podbijającego właśnie serca widzów na całym świecie. A jednak! To “Moonlight” zdobył statuetkę i to w dość… niekonwencjonalny sposób.

Oscary 2017 - najlepszy filmUnibetLVbet
“La La Land”1.181.14
“Moonlight”6.006.00
"Ukryte działania"31.0021.00
"Manchester by the Sea"41.0026.00
“Lion. Droga do domu.”101.00101.00
"Przełęcz ocalonych"126.00101.00
“Nowy początek”126.00101.00
"Fences"151.00101.00
"Aż do piekła"151.00101.00

Oscary 2017 – najlepszy aktor pierwszoplanowy

Zakłady na Oscary 2017 nie mogą obejść się bez obstawiania najlepszego aktora pierwszoplanowego. Póki co faworytem do odebrania złotej statuetki jest młodszy brat znanego od lat ze srebrnego ekranu aktora Bena Afflecka – Casey Affleck. Zdobył on już w tym roku nagrodę Złotego Globu, a statystyki pokazują, że to właśnie ci aktorzy częściej odbierają Oscary, niż ich konkurenci.

Oscary 2017 - najlepszy aktorUnibetLVbet
Casey Affleck (“Manchester by the Sea”)1.801.72
Denzel Washington (“Fences”)2.102.10
Ryan Gosling (“La La Land”)21.0021.00
Andrew Garfield ("Przełęcz ocalonych")51.0067.00
Viggo Mortensen ("Captain Fantastic")101.00101.00

Oscary 2017 – najlepsza aktorka pierwszoplanowa

Aktorka o niebywałym wdzięku i talencie, Emma Stone, zawojowała nie tylko srebrny ekran, ale także kursy bukmacherskie na Oscary 2017. Specjaliści jak jeden mąż (bukmacher) wskazują właśnie na nią jako faworytkę tegorocznej Gali Akademii Filmowej, jednak po piętach depcze jej inna znana i lubiana aktorka: Natalie Portman. Na jej korzyść przemawia fantastyczna kreacja w filmie “Jackie”. Różnice w kursach między obiema kandydatkami są na tyle niewielkie, że wyścig do samego końca może być bardzo gorący – a to oznacza doskonałą szansę na to, żeby wykiwać bukmachera, postawić na swoją faworytkę i wygrać niezłą kasę!

Oscary 2017 - najlepsza aktorkaUnibetLVbet
Emma Stone (“La La Land”)1.181.14
Natalie Portman (“Jackie”)7.508.00
Isabelle Huppert (“Elle”)10.0011.00
Ruth Negga ("Loving")81.0067.00
Meryl Streep ("Boska Florence")81.0067.00

Oscary 2017 – najlepszy reżyser

Nominowani mogą w tym roku odetchnąć z ulgą, bo Alejandro Gonzalez Inarritu nie wyszedł w ostatnim czasie z żadnym filmem. Kim są faworyci do Oscara 2017 za najlepszą reżyserię? Na szczycie Damien Chazelle za, tak jest, “La La Land”. Faktem jest, że bardzo często reżyser odpowiedzialny za najlepszy film odbiera także statuetkę za najlepszą reżyserię. W ciągu ostatnich 20 lat zdarzyło się tak aż w 14/20 przypadków (70%), chociaż warto zaznaczyć, że w ciągu ostatnich 5 lat wyłącznie “Artysta” (2012) oraz “Birdman” (2015) zgarnęły obie prestiżowe statuetki. W tym roku wiele wskazuje jednak na to, że trend najlepszy film = najlepszy reżyser ma się utrzymać, ale kto wie – może bukmacherzy kierują się przestarzałymi schematami i po 2010 roku zasada już nie działa z taką pewnością? Więc może to nie Chazelle wyjdzie na scenę?

Oscary 2017 - najlepszy reżyserUnibetLVbet
Damien Chazelle (“La La Land”)1.081.05
Barry Jenkins (“Moonlight”)10.0011.00
Kenneth Longeran (“Manchester by the Sea”)18.0015.00
Mel Gibson ("Przełęcz ocalonych")51.0034.00
Dennis Villeneuve ("Nowy początek")101.0051.00

Kto wygrał Oscary?

Kto wygrał Oscary 2017? Na statystykach nie można polegać w 100% (w końcu to tylko statystyki), ale na pewno stanowią one istotną podpowiedź, jak patrzeć na kandydatów i wystawiane na nich kursy przez bukmacherów. W tym roku najważniejsza nagroda – za najlepszy film pełnometrażowy – przypadła nie faworytowi, ale typowanemu przez bukmacherów na drugim miejscu filmowi “Moonlight”! Okoliczności wręczenia nagrody były dość niefortunne (i wszyscy wiemy, że tę wpadkę polecą głowy), ponieważ Warren Beatty i Faye Dunaway dostali… niewłaściwą kopertę i z tego powodu odczytali, że zwycięzcą został “La La Land”. Nie udało się uniknąć zamieszania i niezręcznej sytuacji, w której uszczęśliwionym “zwycięzcom” trzeba było przekazać, co się stało. Cała załoga filmu zgromadzona na scenie pokazała jednak niebywałą klasę i z uśmiechem przekazała statuetkę prawdziwym zwycięzcom, twórcom filmu “Moonlight”. W tej sytuacji okazało się, że nie dość, że przekazana konferansjerom koperta nie miała racji, to bukmacherzy również – znowu!

KategoriaZdobywca Oscara 2017
Najlepszy film"Moonlight"
Najlepszy aktorCasey Affleck ("Manchester by the Sea")
Najlepsza aktorkaEmma Stone ("La La Land")
Najlepszy reżyserDamien Chazelle ("La La Land")
Najlepszy aktor drugoplanowyMahershala Ali ("Moonlight")
Najlepsza aktorka drugoplanowaViola Davis ("Fences")
Najlepszy scenariusz oryginalnyKenneth Lonergan ("Manchester by the sea")
Najlepszy pełnometrażowy film animowany"Zwierzogród"
Najlepszy film niealnglojęzyczny"Klient" (Iran)

Oscary – statystyki

Statystyki oskarowe trzeba zbierać z przestrzeni około 5 ostatnich lat – nie ma sensu przecież debatować nad tym, kto odbierał Oscary w latach 60. XX wieku, prawda? Zawsze trzeba też patrzeć na szerszy kontekst: czy w danym roku był wysyp świetnych produkcji, czy może raczej twórcom kinowym jakby urwał się film i dokonanie wyboru tej jednej perełki w każdej kategorii nie było wcale trudne? Czy wielu aktorów zasługiwało na oklaski na stojąco podczas napisów końcowych, czy nikt się szczególnie nie wybił?

Rzućmy więc garść statystyk dotyczących Oscarów z ostatnich lat. Dzięki nim spojrzysz inaczej na 89. Galę Akademii Filmowej – i wszystkie następne Oscary. Statystyki pomogą Ci podjąć bardziej rozważną decyzję w zakładach bukmacherskich oraz przy szpanowaniu przed przyjaciółmi znajomością tematu!

Oscary 2017 statystyki

To oczywiście tylko niewielka część z całych terabajtów informacji, jakie możesz znaleźć w internecie – jeśli chcesz obstawiać Oscary, statystyki takie jak te mogą być wręcz na wagę złota! Prześledzenie karier i okoliczności wystąpienia aktorów w filmach, napisania scenariusza, czy kręcenia filmu mogą przeważyć na ich korzyść.

Oscary 2017- faworyci

“La La Land”.

Będziemy słyszeć o tym filmie jeszcze na długo po rozdaniu Oscarów bez względu na to, czy otrzyma statuetkę, czy nie: jeśli Oscary 2017 zostaną dopisane do listy nagród “La La Land”, będzie o tym głośno. Jeśli wbrew wszystkiemu film nie otrzyma nagrody, będzie o tym głośno – przecież od samego początku był faworytem! W tej chwili także Emma Stone i Damien Chazelle są faworytami do otrzymania Oscarów – właśnie za “La La Land”. Ryan Gosling przegrywa na razie wyścig, bo faworytem do otrzymania Oscara za najlepszą męską rolę pierwszoplanową jest Casey Affleck za kreację głównego bohatera w “Manchester by the Sea”.

Oscary 2017 – faworyci bukmacherów

Oscary 2017 - faworytUnibetLVbet
Najlepszy film: “La La Land”1.181.14
Najlepszy aktor pierwszoplanowy: Casey Affleck1.801.72
Najlepsza aktorka pierwszoplanowa: Emma Stone1.181.14
Najlepszy reżyser: Damien Chazelle1.081.05
Najlepszy aktor drugoplanowy: Mahershala Ali 1.181.16
Najlepsza aktorka drugoplanowa: Viola Davis1.041.02

Bukmacher ma zwykle rację

Chociaż zdarza mu się pomylić, to w interesie bukmachera jest mieć zawsze rację. Z dużym prawdopodobieństwem można więc założyć, że wystawieni przez niego faworyci zdobędą upragnione nagrody i będą mogli wyjść na scenę, by powiedzieć, jak bardzo są wzruszeni. Bo zaskoczonych laureatów będzie zdecydowanie mniej.
No, chyba, że mówimy o Oscarze dla “Moonlight”…

Oscary 2017 Polska

Obiecaliśmy i dotrzymujemy słowa: polscy reprezentanci na 89. ceremonii wręczenia Oscarów. Co prawda “Powidoki” Andrzeja Wajdy zostały wysłane jako nasza propozycja na najlepszy film nieanglojęzyczny, ale niestety ten tytuł nie znalazł się wśród wyczytywanych kandydatów.

Były też jednak inne pozycje, które mogły powalczyć o Oscara 2017. Polskie filmy krótkometrażowe zdobyły już wiele międzynarodowych nagród, dlatego to one były biało-czerwoną nadzieją wieczoru oskarowego:

  • “Koniec świata” (krótkometrażowy dokument),
  • “Więzi” (krótkometrażowy dokument),
  • “Niewidzialne” (krótkometrażowy film fabularny),
  • “Lokatorki” (krótkometrażowy film fabularny),
  • “Hycel” (krótkometrażowy film fabularny).

Niestety pomimo nagród i pozytywnych recenzji, żaden z powyższych filmów nie znalazł się na shortliście. Trudno, powalczymy za rok!

Typy na Oscary 2017

W internecie możesz wyszukać typy na Oscary 2017, ale pamiętaj, żeby zawsze wyciągnąć pewną średnią z tego, co wyczytasz. Jeśli artykuł traktujący o przewidywaniach oskarowych nie motywuje swoich wyborów niczym innym, jak tylko “To piękny film, podobał nam się” albo “Lubimy tę aktorkę, zasłużyła na Oscara”, to nie marnuj swojego cennego czasu i nie włączaj tych opinii do decydowania, na kogo postawić. Oscary i inne nagrody filmowe to temat dla ekspertów gatunku i kina w ogóle, a nie domorosłych kanapowych krytyków.

Gdzie obstawiać Oscary 2017?

Najlepsze oferty na zakłady na Oscary wystawili Unibet, forBET oraz LVbet. Pierwszy z nich już od lat króluje jeśli chodzi o ilość i jakość zakładów oskarowych, drugi jest prawdopodobnie największym i najbardziej rozpoznawalnym bukmacherem online na świecie, a trzeci to doskonała propozycja dla naszych czytelników z Polski – to jeden z kilku internetowych bukmacherów w pełni licencjonowanych nad Wisłą.

Unibet zakłady na Oscary

Unibet

Unibet jest jednym z najbardziej znanych bukmacherów online. Stawia się go w jednym szeregu z forBET, Sportingbet i innymi – to powinno mówić samo za siebie. Dla nowych użytkowników przygotowano tu specjalny bonus powitalny: zakład ubezpieczony do kwoty 123 zł. Kod promocyjny nie jest wymagany, aby załapać się na tę premię!

W Unibet obstawisz nie tylko Oscary 2017, ale także inne wydarzenia kulturalne i społeczne. A przede wszystkim: sport. Oferta zakładów jest tu bardzo szeroka, a rynki bogate. Wysokość kursów jest opłacalna, więc Unibet dla wielu graczy stanowi bazę zakładów.

forBET

Zakłady bukmacherskie na okrągło, 365 dni w roku! No, może nie na Oscary, bo te pojawiają się w stosownym czasie, ale obstawisz tutaj praktycznie wszystko o każdej porze dnia i nocy. Ten bukmacher od lat nie schodzi z czołowych pozycji rankingów najlepszych miejsc do do zakładów online. Pomaga też w tym na pewno bonus powitalny, który powiększa pierwszą wpłatę o 100% aż do kwoty 200 zł. Do forBET jest potrzebny kod bonusowy, ale wystarczy, że przejdziesz do bukmachera i zobaczysz po drodze, jak wygląda aktualny kod. A potem już tylko rejestracja i gotowe!

LVbet zakłady na Oscary

LVbet

LVbet to młody bukmacher, który bardzo szybko podebrał klientów innemu wielkiemu bukmacherowi działającemu w Polsce. Dzięki pozyskanej w naszym kraju licencji, możesz robić zakłady na Oscary z dowolnego miejsca w Polsce – jak długo masz łącze z internetem. Dużą zaletą LVbet jest jego szeroka i bardzo bogata w rynki oferta zakładów sportowych i niesportowych. Nie ma tu co prawda bonusu powitalnego dla nowych graczy, ale jest fantastyczny system zbierania i wymiany punktów za grę na gotówkę.

Zakłady na Oscary 2017

Zakłady na Oscary 2017 to świetna zabawa. Sama ceremonia rozdania nagród jest coroczną rozrywką fanów kina, więc dlaczego nie podbić dodatkowo adrenaliny stawiając kilku złotych na swojego faworyta? Wiesz już, jak przewiduje się zwycięzców i na co zwraca uwagę przy ich typowaniu. Odnaleźliśmy dla Ciebie 3 najlepsze oferty bukmacherów online, żeby zaoszczędzić Ci czasu. To operatorzy, którym możesz zaufać i któregokolwiek wybierzesz – źle nie trafisz!